מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
25365
גיל
משקל

בוש לכלבים וחתולים - BOSCH

בוש אוכל לכלבים תוצרת גרמניה הוא מזון ברמת סופר פרמיום המיועד לבעלי כלבים שרוצים לדעת של פירור אוכל נבדק בצורה הקפדנית והיסודית ביותר ובהתאם לתקנים אירופאים מחמירים וקשוחים.

המזון הנפלא מגיע אלינו הישר מהמפעלים המתקדמים של BOSCH בגרמניה.

החברה החלה את דרכה לפני יותר מ60 שנה וקיום היא מייצרת לא רק עבור עצמה אלא גם עבור מותגים אחרים שנמצאים בתפוצה כלל עולמית.

על מנת לתת לכלב שלכם את הטוב ביותר, החברה מקפידה לתמרץ ולטפח את עובדיה על ידי תנאי העסקה טובים ומפנקים, רק כך הם מאמינים, יוכלו לעשות את העבודה שלהם על הצד הטוב ביותר ויוכלו להתרכז במה חשוב עבור הכלב שלכם.

על מנת לוודא שאין תקלות עם חומרי הגלם, החברה מבצעת בדיקות בקרת איכות בחוות ומתקני היצור השונים.

בוש אינם משלבים חומרי גלם מזיקים כמו סויה, או גידולים שעברו מניפולציה גנטית.

בזכות ניסיון עשיר וגישה למדע המתקדם ביותר, בוש הרכיבו פורמולות חדשניות להזנת כלבים לכל שלבי החיים, לגורים, לכלבים בוגרים וגם לכלבים מבוגרים.

 

מה הופך את בוש לכלבים למוצלח ומומלץ?

החברה היא בין המובילות באירופה ומוצרי מיוצרים בסטנדרטים גבוהים ביותר, כל רכיב ורכיב ושק שיוצא מן המפעל עובר סינון ובדיקה.

חומרי הגלם הטריים אומנם יקרים אך הם ללא ספק בעלי תרומה משמעותית לאיכות המזון, לטעמו ולצורה שבה הכלב סופג ומקבל את האוכל.

הכלב שלכם יקשקש בזנב שאתם תמזגו לו לקערה את כופתיות המזון של בוש.

קו מנחה של מומחי המזון של המותג הוא לא לשלב צבעי מאכל, חומרים משמרים שאינם מתעכלים וכל חומר כימי מלאכותי מיותר שעלול להזיק לכלב.

מותגים
טעם המזון
מחיר
25365
סוג המזון
סוג התזונה
גודל הגזע
שלב בחיים
משקל
דילוג לתוכן