מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
90430
גיל
משקל

נטורל דלישס - N&D

מזון לכלבים n&d

אוכל לכלבים נטורל דלישס הוא בין הנמכרים ביותר בישראל ובעולם, המתכונים ברמת סופר ואולטרה פרימיום מגיעים אלינו לארץ ממפעלים מתקדמים באירופה.

Farmina n&dהחברה שמייצרת את אן אנד די היא פארמינה, תאגיד אירופאי ענק שהחל את דרכו באירופה וכיום יש לו גם מפעלים בארצות הברית מה שנחשב יחסית חריג לחברה אירופאית.

נטורל אנד דלישס הוא ליין היוקרה של החברה, בעזרת שימוש ברכיבים נהדרים, המתכונים של החברה הם מושא להערצה ואף לחיקוי של חברות רבות.

אוכל לחתולים N&d גם הוא בין הנמכרים ביותר בארץ, הוא נחשב ליוקרתי, טעים ומזין.

נטורל אנד דלישס חוות דעת

הרוב המוחלט של הלקוחות שמבינים עניין ועשו קצת מחקר ובאמת ניסו את המזון, ימליצו עליו בחום, הטעם שלו מצוין, חתולים וכלבים שמנסים ואוכלים אותו לרוב מגיבים אליו מעולה וחוזרים אליו.

תמיד יהיו כלבים בודדים שלא הגיבו טוב או לא הסתדרו בגלל בעיות אלרגיה או בררנות אבל ברוב המקרים המכריע זה לא קורה עם ND.

N&d גורים

אחד השקים הכי נמכרים הוא הND גורים כבש ודלעת לגורים בינוניים ומעלה, טעם הכבש אהוב ביותר על הכלבים, הפורמולה עשירה מאוד בחלבון ואינה מכילה בכלל דגנים אלא מבוססת על פחמימת דלעת מורכבת.

נטורל אנד דלישס דג ותפוז

ND דג ותפוז מכונה כעת נטורל דלישס אושן דגים מופחת דגנים, המתכון האהוב הוא היפואלרגני ובעל ריח דגים חזק שכלבים משתגעים עליו.

אחד הטעמים המוצלחים של נטורל דלישס.

N&d קינואה

סדרת הקינואה של נטורל דלישס אומנם מכילה דגנים בגלל שקינואה הוא סוג של דגן, אבל בגלל הערכים התזונתיים הגבוהים, מקור הפחמימה והחלבון האיכותי של הקינואה, סדרת הקינואה היא סדרת היוקרה המובילה של מותג נטורל דלישס ובין הפחות מוכרות אך בהחלטת מצוינת.

נטורל דלישס לחתול

למותג מגוון גדול של שקים במשקל 1.5 ו5 ק"ג, המזון מגיע במגוון טעמים וסדרות, סדרת הדגנים הקדמוניים, סדרת הדלעת, סדרת הקינואה וסדרת העלה ירוק.

נטורל דלישס דגים

כיום כל מתכוני הדגים של Farmina n&d מכונים אושן, הם נחשבים למוצלחים מאוד וכלבים וחתולים נהנים מהמתכונים השונים. N&D OCEANE

נטורל דלישס גורים כבש

השק הנמכר ביותר של ND לגורים, בגלל שהוא היפואלרגני, טעים ומתעכל בקלות, הוא מאוד נפוץ.

הוא מכיל אך ורק חלבון כבש מן החי ופחמימות מורכבות מדלעת, הוא לא מכיל רכיבים זולים כמו תירס או חיטה.

הגורים מגיבים אליו בצורה יוצאת מן הכלל וגדלים להיות יפים ובריאים במיוחד ????

נטורל דלישס מרכיבים מעולים ממיטב התוצרת האירופאית, כל מתכון מבוסס על סדרת רכיבים מיוחדת ולכן השקים מכילים רכיבים שונים מאוד אחד מהשני.

כבש ואוכמניות – N&D כבש כל מתכוני הכבש של ND מכילים גם אוכמניות כתוספת של נוגדי חמצון טבעיים.

עוף ורימון – כל מתכוני העוף מכילים גם תוספת של רימון כאנטי אוקסדנט ותוספת בריאותית.

N&D סלמון – כיום לחברה אין מתכון המבוסס על דג הסלמון, סדרת האושן מכילה דגים מעולים מגוונים וטעימים שכלבים וחתולים אוהבים.

N&D קינואה ברווז – הפורמולה קיימת גם לכלבים וגם לחתולים, היא מוצלחת ויוקרתית ביותר ומתאימה לאלו שמגיבים טוב לחלבון הברווז.

n&d ancestral grainאנ אנד די מופחת דגנים – בין הסדרות המובילות של נטורל דלישס המכילה דגנים מלאים קדמוניים, דגנים עתיקים אלו מכילים כמות גבוהה של סיבים תזונתיים, הם מספקים לכלב ולחתול פחמימות מלאות עם ספיגה איטית בכמות מבוקרת ובשילוב עם מקורות חלבון עשירים ונהדרים כמו עוף, דגים וכבש.

מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
90430
גיל
משקל
נטורל דלישס אושן לחתול דג בקלה ושיבולת שועל 5 ק"ג
190.00