מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
89349
גיל
משקל

אוונט

אוונט אוכל לכלבים וחתולים – Ownat

מעבר לכל מוצרי המותג

האיכות מתחילה בבחירת הרכיבים

חברת אוונט מאמינה שהבסיס לבריאות טובה של חיית המחמד מתחיל באוכל שלו, לכן הם בחרו רכיבים איכותיים וטריים למתכונים שלהם כך שהערכים התזונתיים שלהם יישארו הכי גבוהים שאפשר.

אוונט אוכל לכלבים וחתולים

מתקני הייצור של המותג ממוקמים בחבל ארץ בספרד שעשיר במיוחד בשטחי חקלאות וחיות משק, זה מאפשר להם לבחור מבין מגוון רחב של ספקים לחומרי הגלם עבור המזון, הבשר, הפירות והדגנים נמצאים במרחק קצר והם מגיעים אל החברה טריים מבלי לעבור שעות וימים בשינוע אליהם.

אוונט מחפשים ובוחרים בקפידה את חומרי הגלם לכל מתכון ומתכון, מאמץ משותף ביחד עם הספקים מאפשר להם להשיג מרכיבים שישפרו את הטעם והערכים התזונתיים של הפורמולות השונות.

מרכיבים טבעיים

החברה שמה לעצמה כיעד להשתמש ברכיבים טבעיים בלבד.

כיצד החברה מגדירה מרכיב כטבעי?

על מנת להחשיב מרכיב מסוים כטבעי, הם מקפידים על הקריטריונים של ה FEDIAF Good Practices Code (European Food Food Pet).

המנהלים הטובים FEDIAF (תעשיית המזון לחיות מחמד אירופית) קובע: "יש להשתמש במונח טבעי רק לתיאור מרכיבי המזון (שמקורם בצמחים, בעלי חיים, מיקרואורגניזמים או מינרלים) שלא הוסיפו להם דבר ושלא עברו עיבוד פיזי בכדי להפוך אותם לשימושיים בפס ייצור מזון לחיות מחמד, וזאת תוך שמירה על הרכבם הטבעי ".

דוגמאות לעיבוד פיזי המקובלות הן: הקפאה, ריכוז, מיצוי ללא כימיקלים, ייבוש, פסטור או עישון, תוך שמירה תמיד על ההרכב הטבעי.

כל טיפול כימי או הוספה של אורגניזמים מהונדסים גנטית מונעים את השימוש במונח "טבעי".

כאשר מזון לחיות מחמד מכיל רק מרכיבים העומדים בהגדרה שניתנה על ידי FEDIAF ניתן לתארו כ"טבעי", כל עוד כל מרכיביו לא עברו עיבוד שונה ממה שמותר רכיבים טבעיים.

אם לעומת זאת, מזון מכיל רכיבים טבעיים אך הם לא כולם טבעיים, יש לתייג אותו כ"מכיל מרכיבים טבעיים ".

שיטת היצור של החברה מהווה פתרון מצוין לאלו שהיו רוצים להאכיל את חברם הפרוותי במזון ביתי, אך חוששים שלא יספקו לו את כל הדרוש מבחינה תזונתית.

חומרים משמרים

חומרים משמרים שימשו להארכת חיי השימוש במוצר, ובכך להקל על הפצתם ושימושם.

לכן הם ממלאים תפקיד טכני, אך אינם מספקים יתרונות תזונתיים. ב- Ownat החליפו חומרים משמרים מלאכותיים במקבילים הטבעיים שלהם, המופקים משמנים שמקורם מהצומח.

צבעי מאכל

יש להם תפקיד אסתטי בלבד, ללא ערך תזונתי.

זו הסיבה שהם לא נמצאים כלל במוצרי Ownat.

תוספים מלאכותיים

המתכונים אינם כוללים תוסף שאינו מוסיף ערך תזונתי או פונקציונלי למוצר.

החשיבות של שימוש בבשר טרי

על מנת שכלבים וחתולים יהנו ממלוא היתרונות הבריאותיים של צריכת חלבון מבשר ודגים, חשוב שהבשר יהיה טרי וכך יתקבלו היתרונות הבאים:

חלבונים עם ערכים תזונתיים גבוהים יותר

ספיגת החלבון תשתפר והערך הביולוגי שלו יהיה גבוה יותר, הבשר מכיל את כל חומצות האמינו החיוניות שדרושות להתפתחות תקינה של כלבים וחתולים.

חלבונים בעלי נעכלות גבוהה יותר

אחרי חלבון מביצים, חלבון מבשר הוא בעל שיעור הנעכלות הגבוה ביותר עבור חתולים וכלבים, הגוף שלהם ינצל את הבשר באחוזים גבוהים וכך כמות הצואה שהם מייצרים תפחת משמעותית.

שימוש בבשר טרי כמרכיב עיקרי

מרבית מתכוני המותג מכילים בשר עוף והודו טריים, המתכונים מכילים גם אברי פנים ועצמות כי הם עשירים בויטמינים ומינרלים שנחוצים לבעלי החיים.

כאשר יש צורך, המתכונים מכילים גם דגים טריים, בשר כבש או חזיר, בשביל לספק פתרון איכותי למזון כלבים שרגישים לחלבון מעוף או הודו.

תזונה עשירה בחלבון

חתולים זקוקים לתזונה שמכילה הרבה חלבון בשביל התפתחות תקינה ותחזוקה של השרירים, מערכת השלד, העור והפרווה.

המבנה האנטומי והפיזיולוגי שלהם מותאם לצריכה גבוהה של חלבון שמגיע מבשר:

מבנה הלסת הקצר והמחודד עם השיניים החדות מיועד לתפיסה ותלישה של בשר, מערכת העיכול הקצרה בנויה לעיכול מהיר של בשר נא ושומנים, האנזימים שנמצאים בקיבת הכלבים והחתולים מיועדים בראש ובראשונה לעיכול בשר.

כלב ממוצע יזדקק ל 3 גר' חלבון לכל קילו משקל גוף והחתול הממוצע יצטרך בממוצע 5 גר' לכל קילו, חתולים וכלבים בריאים יכולים לצרוך כמויות חלבון גבוהות ביותר מבלי שזה יפגע בבריאות שלהם.

תהליך בישול איטי וייחודי

איכות המזון מתחילה ברכיבים, רק חומרי הגלם הטריים המזינים והטבעיים ביותר נבחרים.

הרכיבים מבושלים לאט בטמפרטורה נמוכה במיצים של עצמם ובכמויות מוגבלות על מנת לשמור על הערכים התזונתיים הגבוהים, להגביר את נעכלות המזון וליצור טעם מצוין.

בסוף הכופתיות מיוצרות בגודל המתאים והצורה הנכונה בהתאם לסוג הכלב אליו מיועד האוכל.

אוונט קלאסיק

סדרת הסופר פרימיום מכילה בשר טרי ואמיתי וכך מבדילה את עצמה ממזונות סופר פרימיום אחרים שעושים שימוש במקורות חלבון מעובדים יותר ומזינים פחות.

אוונט אולטרה

מכיל רכיבים טבעיים ואיכותיים, כמות בשר טרי גבוהה וכמות דגנים מלאים מופחתת

30% בשר טרי שגורם למזון להיות בריא יותר, טעים ומזין!

מופחת דגנים – מכיל רק אורז, שיבולת שועל ודגנים מלאים עם הרבה סיבים תזונתיים וויטמינים

ללא חומרים משמרים או צבעי מאכל

אוונט ללא דגנים

סדרת האוכל ללא דגנים של אוונט היא מגוונת ביותר ומציע פתרונות תזונתיים מתקדמים לשלל רגישויות, אלרגיות וכלבים וחתולים מסורסים.

אוונט כיוונו לחקות תזונה אלטרנטיבית שמחקה את הדיאטה של כלבים או חתולים שחיים בחופשיות בטבע.

כמות פחמימה נמוכה – מערכת העיכול של כלבים וחתולים לא מסוגלת לספוג דגנים אלא אם הם עברו תהליך בישול והדגנים עלולים להיות מקור לאלרגיות או רגישויות.

כמות חלבון גבוהה – הסדרה עשירה ביותר במקורות חלבון טריים מן החי על מנת לספק לחיות המחמד רק את הטוב ביותר!