מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
290290
גיל
משקל

 HT - אייץ׳ טי

HT אוכל לכלבים וחתולים – אייץ' טי

HT אוכל לכלבים וחתולים

מעבר לכל מוצרי המותג

לכל חברה יש היסטוריה משלה, של HT מדברת על משפחה מאוחדת, המקושרת לתרבות וכבוד לעבודה בהתלהבות, מאמצת אתגרים כהזדמנויות.

אנו נמצאים בשנים שלאחר המלחמה והאב ארקנג'לו קנמו מקדיש את כל מאמציו לגידול חיות משק.

בשנות ה -70 בנו גנארו כיהן בתפקיד המנהל המסחרי של אחת החברות החשובות לייצור תעשייתי של מזונות זוטכניים.

אלה היו שנות הפריחה הכלכלית וגנארו, בזכות האינטואיציה שלו יזם רעיון עסקי חלוצי ויצר רשת קטנה של סוכנים כדי להתחיל בהפצה ושיווק של מזון לחיות מחמד איכותי.

הוא התעסק בעיקר עם מותגים לאומיים ידועים.

בעקבות אביהם, האחים אנג'לו, דנילו ודייגו קנמו מאחדים כוחות ומתחילים בשיווק מזון לכלבים וחתולים ומתוך האינטואיציה שלהם, על סף המילניום החדש, נולד מותג האוכל המקצועי החדש, הכולל פס יצור שלם של מזון יבש לכלבים וחתולים.

בשנת 2009 נחנך מפעל ייצור חדש לאזור מרכז ודרום איטליה בעל רמה טכנולוגית גבוהה מאוד במחוז קסרטה.

באמצעות מאמצים והתמדה, כושר הייצור גדל ורשת המכירות הארצית מורחבת עם הקמתה של רשת המורכבת מסוכנים, סוחרים, סיטונאים ושותפים ברמה בינלאומית.

זה הוביל לרכישת מפעל חדש של למעלה מ- 25,000 מ"ר לאזור מרכז וצפון איטליה המאפשר לקבוצה להגדיל את כושר הייצור שלה לרמות החברות האירופיות העיקריות.

כיום, קבוצת Cennamo ממשיכה לצמוח על ידי הגדלת עסקיה בצפון איטליה והשקת ערוצי שיווק והפצה חדשים עבור המותגים שלה בשוק הרוסי ובאסיה.

אייץ' טי HT הוא מותג אוכל פופולרי בישראל ברמת סופר פרימיום, בזכות התמורה הגבוהה שהוא מציג ביחס לעלות הוא קנייה כדאית, הוא מיוצר באיטליה במפעלי ייצור מתקדמים אשר מתמחים באוכל לבעלי חיים כמו כלבים וחתולים.

מוצרי HT הם מגוון שלם של מאכלים עם פורמולות חדשניות, שנועדו לענות על צרכי הכלבים שלך בשלבים השונים של חייהם.

לכל גיל, גודל ומצב גופני תהיה לך נוסחה המבטיחה הזנה מלאה, טעימה ובריאה.

מוצרי HT מסוגלים לספק אנרגיה גבוהה עם טעימות מקסימלית, לקדם צמיחה שלד / שריר אופטימלית ולהבטיח את הבריאות המושלמת של חבריך ארבע הרגליים.

המוצר מכיל לפחות 70% מהחלבונים שמקורם מן החי, 20% מהחלבונים שמקורם צמחי המגיעים ממוצרים לשימוש אנושי ו -10% מתוספי פירות, מינרלים וויטמינים על פי תזונה אבותית.

HT אוכל לכלבים וחתולים

טכנולוגיה בשירות התזונה

מפעלי המותג של אייץ' טי מתמחים בייצור של מזון לכלבים וחתולים, המתקן ברמה טכנולוגית גבוהה ביותר ומבוסס על תהליכי ייצור מודרניים ומתקדמים אשר מבצעים מיצוי של חומרי הגלם ועיבודים לתוצר הסופי שהוא כופתיות מזון שאחוז המים בהן לא עולה על 10%.

המיצוי והבישול של האוכל נעשה בתהליך נקי והיגייני אשר מבוצע על ידי שימוש במים חמים ואדי מים בכדי להגיע לתוצר הסופי.

במפעל ישנם 3 פסי מיצוי אשר עושים שימוש בתהליך ייחודי וסיבובי באמצעות דחיסה והברגה של חומרי הגלם, התהליך מאפשר לשמור טוב יותר על הערכים התזונתיים של חומרי הגלם ולהעניק לחיית המחמד אוכל שמתעכל בקלות רבה יותר וטעמו טרי יותר.

תהליכים אוטומטיים

כל מתקני הייצור מבוססים על אוטומציה מתקדמת, העובדים של HT מתעסקים אך ורק בניהול ובבקרה בנקודות חשובות בתהליך הייצור.

קבלת חומרי הגלם ושקילתם, הערבוב והטחינה, מיצוי המזינים, הייבוש והבישול וגם האריזה, כל אלו נעשים על ידי מערכת ממוחשבת שמנהלת את כל תהליך הייצור לפי תבניות קבועות מראש לפי הפורמולות השונות.

כך מתקבל מוצר סופי איכותי עם מגוון רכיבים מדויק ועשיר.

חומרי הגלם של HT לכלבים וחתולים

כל חומרי הגלם נבדקים בצורה דקדקנית ושיטתית, HT לא עושים שימוש בחומרי גלם שמקורם לא ידוע ובמידה וקיים ספק, הם לא יכנסו לשק האוכל של החתול או הכלב.

בנוסף לכך, כל חומר מקבל ברקוד ותעודה על מנת שבמפעל יוכלו לבדוק את הערכים התזונתיים של החלבון, הלחות, אפר ועוד.

בצורה זו לHT יש שליטה ובקרה על מנת לוודא שיש התאמה בין תווית המזון לערכים התזונתיים שלו בפועל.

לבסוף, גם התוצר הסופי עובר בדיקות מעבדה מדגמיות על מנת להבטיח את איכות המוצרים לחתולים וכלבים.

הסוד לאוכל המעולה של HT הוא בטחינת המזון

סוד המזון הנהדר של HT הוא בטכניקת הטחינה המיוחדת של הכופתיות, לחברה יש תהליך טחינה מיוחד המחולק ל3 שלבים על מנת לחלק את חומרי הגלם לקבוצות המתאימות של זמני הבישול.

על ידי פיצול של בישול הרכיבים אנו מסוגלים לבשל כל רכיב בטמפרטורה האופטימלית עבורו ובסוף לקבל אוכל טעים ובריא יותר שמתעכל ונספג ברמה הגבוהה ביותר.

המזון הוא יותר מרק ערכים תזונתיים, צריך לקחת בחשבון כיצד גוף הכלבים והחתולים מגיב אליו וכמה מהמזון באמת נספג ויכול לשמש אותם לאנרגיה ותחזוקת הגוף.

לא לשכוח את הוויטמינים והמינרלים בHT

על הוספת כמויות המיקרו מזינים כמו ויטמינים, מינרלים ותמציות צמחיות מרוכזות אחראי המחשב אשר יודע את הכמות המדויקת שצריכה להיות בכל מתכון ומתכון בהתאם לסוג החיה והצרכים המיוחדים שלה.

טכניקת החדרת שומן מתקדמת

על מנת לאפשר ספיגה אופטימלית ומיטבית של חומצות השומן בכופתיות, HT עושים שימוש בפסי ייצור מיוחדים אשר כל תפקידם הוא להחדיר בצורה אחידה את חומצות השומן אל האוכל.

בתהליך החדרה רגיל, השכבה החיצונית סופגת את כל השומן והמרכז נותר קשה ונטול שומנים, על ידי שימוש בתהליך ללא נוכחות חמצן, הכופתיות הופכות למעין ספוג אשר סופח את השומן מבלי לשנות את צורתו ואיכותו.

רק החברות הגדולות והמצליחות ביותר עושות שימוש בטכניקה זו על מנת לייצר את האוכל.

ht סלמון

הפורמולה הנמכרת ביותר של HT, היא משלבת בתוכה אחוזים גבוהים ביותר של סלמון אמיתי, היתרון של הסלמון הוא שהוא מתעכל בקלות והוא יכול להקל משמעותית על כלבים שסובלים מקלקולי כיבה וכאבי בטן בגלל רגישות למזון.

כמו כן הסלמון עשיר בחומצות שומן ואומגה 3 ו6, כל אלו מסייעים לכלבים וחתולים לקבל מראה של פרווה יפה ומטופחת וגם להפחית תופעות של יובש וקשקשים.

מזון לכלבים ht ביקורת

אוכל לכלבים HT מקבל לרוב חוות דעת דיי טובות וקהל הלקוחות מרוצה מהמוצרים, בכל המוצרים הרכיב הראשון הוא בשר או דגים וזה תמיד סימן מצוין ולכן לא תמצאו עליו הרבה ביקורת רעה.

ישנם הבדלים גדולים בין מוצרי המותג, הליין הרגיל מכיל כמות בינונית של דגנים, יש את הליין מופחת הדגנים שמכיל מעט דגנים ויש את הליין החדש והיוקרתי ביותר שאינו מכיל כלל דגנים.