מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
75535
גיל
משקל

רויאל קנין - Royal Canin

רויאל קנין היא שם מוכר בכל בית שגידל כלבים או חתולים במהלך ה4 עשורים האחרונים, שמה של ROYAL CANIN הולך לפניה והוא ללא ספק סמל למדע תזונה מתקדם.

 

לרויאל קנין פטנט מיוחד של מיצוי חלבון מתירס מה שמאפשר לה לעשות שימוש בפחות בשר או מוצרים מן החי במוצריה ועדיין לספק לכלב הוא החתול כמות חלבון גבוהה שמספקת את צרכיו התזונתיים.

הסוד האמיתי של רויאל קנין הוא שהוא מזון טעים בצורה יוצאת דופן, כלבים וחתולים לא רק נהנים מהטעם שלו אלא יש כאלו שאף יאמרו שהוא ממכר, ולכן חתולים וכלבים מגזעים קטנים שנוטים לבררנות, לא ימהרו להיפרד מהמזונות שלהם.

 

כדי להישאר בצמרת העולמית, החברה משקיעה ללא הרף עוד ועוד משאבים על מנת לפתח ולשכלל את הפורמולות הקיימות.

 

החזון של רויאל קנין הוא שכל כלב יקבל תזונה מותאמת לו, לצרכיו התזונתיים ולמאפיינים הייחודים שלו.

 

בדיוק כפי שבן אדם הולך לתזונאי ומקבל תפריט, כך רויאל קנין מקווים יום אחד לייצר לכל כלב וכלב אוכל עם ריכוזי אבות ומזון, ויטמינים ומינרלים בצורה שתהיה תפורה אליו בדיוק.

המותג הוא בין הבודדים שמציע פורמולות מותאמות גזע, כך הם מקווים לספק לכלבים הגזעיים מתכונים איכותיים ומדויקים שיענו על צרכי החתולים והכלבים בצורה הטובה ביותר.

על מנת לפרוץ גבולות ולהציג מוצרים חדשניים, רויאל קנין מעסיקה את טובי המוחות בתחום תזונת החיות/

 

כך היא הצליחה לפתח ליין רפואי/וטרינרי ענף שמסוגל לתת לכלבים וחתולים הסובלים מבעיות רפואיות, הזדמנות לאיכות חיים טובה יותר ואריכות ימים על אף המגבלות שלהם.

בין מוצרי המותג ניתן למצוא מזונות המיועדים לרגישות למזון כמו היפואלרגני, מזונות לטיפול בבעיות עיכול כמו גסטרו אינטסטינל, תמיכה במערכת המפרקים, מזונות מיוחדים לבעיות כליות, מזונות לבעיות כבד, עודף משקל וסוכרת וכו'.

 

החברה מייצרת את כל מוצריה בעצמה, קטלוג המוצרים של רויאל קנין הוא בין הגדולים ביותר בעולם והוא כולל מאות אם לא אלפי מוצרים.

 

הסיפור של רויאל קנין מתחיל אי שם בשנות ה60 עם וטרינר צעיר ומבטיח בשם ג׳ין קאת׳רי, הוא גילה את מה שכיום ברור לכולם, יש קשר ישיר בין התזונה והאוכל אותו אנו צורכים לבין הבריאות שלנו.

 

במקרה של ג'ין, הוא חקר את הקשר בין טיב המזון לבין פרוות הכלבים והחתולים והגיע למסקנה שתזונה חסרה או לקויה יכולה לגרום לבעיות במראה חיית המחמד והבריאות הכללית שלה.

 

משולהב על ידי התגלית המרעישה שלו, הוטרינר הצעיר החליט לעשות מעשה אמיץ ולהקים חברה שכל עיסוקה הוא תזונה של כלבים וחתולים וזאת על מנת להבטיח להם עתיד טוב ובריא יותר.

 

מאז שנות ה60, החברה צמחה והתפתחה ושרדה משברים כלכליים רבים, כיום היא נמצאת בפריסה עולמית כאשר עיקר הפעילות שלה מרוכזת דרך המטות בצרפת וארה"ב עם תמיכה של חברות בת רבות במדינות התפוצה שלה.

 

כיום החברה נמצאת תחת השליטה של קונגלומרט MARS שנחשב לאחת החברות הפרטיות הגדולות והחזקות ביותר בעולם וכיום שולט על מותגים רבים ואהובים מתחום המזון לבני אדם, החברה עושה מאמצים אדירים להשתית את אותם הסטנדרטים מתחום הזנת בני אדם על הזנת חיות המחמד.

 

מתכוני הכלבים למעט המזונות הרפואיים נחלקים ל3 קבוצות גיל עיקריות, גוף הכלב משתנה רבות עם גילו ולכן יש בכך הרבה היגיון וחברות רבות נוהגות כך

 

סניור – לכלבים מעל גיל 7 או 5 בהתאם לגזע, כלבים אלו מוציאים פחות אנרגיה וצריכים יותר מינרלים לתמיכה במערכת השלד והפרקים, לכן מזונות אלו יכילו פחות שומן ויותר נוטריאנטים כמו גלוקוזמין וכונדרואיטין.

 

אדולט – לכלבים בוגרים בגילאים 7-1, כלבים אלו סיימו לגדול ונמצאים בשלב הבגרות, הם יצטרכו כמות חלבון ושומן מאוזנת שתשמור עליהם חינניים פעילים וללא עודף משקל.

פאפי – לכלבים גורים עד גיל שנה או שנה וחצי לכל היותר, גורים משחקים יותר, הם שובבים, פעילים ותוך כדיי הם גם גדלים מהר מאוד, לכן הם זקוקים למזון עשיר בחלבון ושומן שיתן להם את האנרגיה והחומרים המזינים כדי להתפתח בצורה תקינה בריאה וטובה.

המוצרים הפופולריים ביותר של רויאל קנין הם:

 

מקסי פאפי – גורים גזע גדול – 15 ו20 ק"ג

פורמולה לכלבים מתחת לגיל 12 חודשים, לכלבים שעתידים לשקול מעל 25 ק"ג. גורים מגזע גדול צריכים כמויות נמוכות מעט של חלבון ושומן מגורים מגזעים קטנים יותר.

מדיום פאפי – גורים גזע בינוני 15  ו20 ק"ג

גורי כלבים מגזע בינוני עד גיל שנה שעתידים לשקול בבגרות 25-10 ק"ג הם קבוצת הכלבים הגדולה ביותר, הם צריכים כמויות חלבון ושומן מתאימות לרמת הפעילות שלהם בשילוב עם כופתיות שיהיו בגודל נוח ללעיסה.

אדולט מקסי – לכלבים בוגרים גדולים 15 ו20 ק"ג

כלבים גדולים מעל משקל 25 ק"ג צריכים כופתיות גדולות וכמות חלבון ושומן מאוזנת על מנת שלא יפתחו עודף ומשקל שיוביל לעומס מוגבר על המפרקים.

מדיום אדולט – לכלבים בוגרים בינוניים 15 ו20 ק"ג

כלבים בוגרים מעל גיל 12 חודשים במשקל 25-10 ק"ג זקוקים לאוכל המכיל את ריכוז האנרגיה המתאים שיאפשר להם להיות בריאים חינניים ומאושרים.

רויאל קנין פיט 32 – לחתולים בוגרים 4 ו15 ק"ג

מזון החתולים הנמכר ביותר של רויאל קנין הוא הפיט 32 המכיל 32 אחוזי חלבון, הוא מתאים לחתולים בוגרים, טעים ביותר ומגיע גם באריזות חיסכון ייחודיות של 15 ק"ג לאלו המגדלים יותר מחתול 1.

רויאל קנין קיטן – לגורי חתולים וחתלתולים 4 ו10 ק"ג

מגדלי חתולים רבים בוחרים להאכיל את גורי החתולים שלהם ברויאל קנין קיטן, הפורמולה מכילה את כל הדרוש לחתלתול לגדול ולהתפתח בצורה תקינה וטובה

אדולט מיני – סמול בריד – לכלבים קטנים

כלבים קטנים נוטים להיות בררנים והם יודעים להעריך מזון טעים ואיכותי כמו רויאל קנין, לא פעם תשמעו על כלב מגזע קטן שממש מתמכר לרויאל קנין ומסרב לאכול כל סוג מזון אחר.

רויאל קנין- royal canin

רויאל קנין היא חברה צרפתית המתמחה בייצור ושיווק אוכל כלבים ומזון חתולים איכותי. לרואיל קנין שם עולמי ומוניטין מוצלח ומפורסם של שנים ארוכות בתחום ייצור מזון איכותי וטעים לחיות הבית.

הייחוד במזונות של רויאל קנין, הוא התאמה מושלמת ומדוייקת שהם מעניקים לכל סוג של חתול או כלב, תוך כדי התחשבות בגילו, גודלו, והגזע אליו הוא משתייך.

עם מאות נוסחאות מוצלחות בעלות רמת טעימות גבוהה ומרכיבים איכותיים, רויאל קנין מצליחים להתאים לכל כלב וחתול מזון טעים, איכותי, בריא, שדואג שלחיית המחמד שלכם לא יחסר כלום.

חברת רויאל קנין, היא בין החברות היחידות בעולם שמשתמשות במדענים מובילים, רופאים וטרינרים מבריקים ותזונאים המתמחים בתזונת בעלי חיים על מנת לייצר כל נוסחאה בדיוק מושלם תוך כדי תשומת לב רבה לכל הפרטים הקטנים.

האיכות בנוסחאות המזון של רויאל קנין נמדדת לא רק בטעמם האהוב ובאיכות רכיבי המזון. אחד הדברים שעושים את החברה הזאת לכל כך מוצלחת, היא תשומת הלב הרבה שהוא מקדישים לגודל הגרגרים בכל נוסחאה שהם מייצרים. רויאל קנין מצליחים להתאים מזון לכל כלב וחתול על פי גודלם וצורת השיניים שלהם, על מנת שיהיה להם קל ללעוס ולעכל את המזון שיאהבו.

רויאל קנין היא החברה היחידה שמקדישה תשומת לב רבה לגזע הכלב או החתול בעת ייצור המזון. הנוסחאות של רויאל קנין מיוצרות לרוב באופן ספציפי לגזע מסוים, על פי ההעדפות הטעם שלו, גודלו וצרכיו הבריאותיים או רגישיות למזון.

במבט אחד על כלב או חתול שטועם לראשונה מזון של רויאל קנין, ניתן לראות כמה אהבה ותשומת לב משקיעה חברת רויאל קנין בייצור המזון לחיות המחמד שלנו.

 

מותגים
טעם המזון
מחיר
75535
סוג המזון
סוג התזונה
גודל הגזע
שלב בחיים
משקל
דילוג לתוכן