מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
170990
גיל
משקל

קאניס נייצ'ר - Canis Nature

קאניס נייצ'ר אוכל טבעי לכלבים

המזון הטבעי לכלבים שכבש את ישראל בסערה! אוכל טבעי ללא הקפאה ב3 טעמים נפלאים של עוף, הודו ודגים!

קאניס נייצ'ר מאמינים שאוכל טבעי לכלבים צריך נוח, נגיש, איכותי וקל לשימוש.  לכן הם יצרו את השילוב האולטימטיבי בין נוחות לבעלים ובריאות לכלבים.

כל המתכונים מכילים מעל ל70% בשר או דגים טריים בשילוב עם ירקות, עצמות ופירות.  התוצאה היא לא פחות ממדהימה, מזון מופלא שכלבים נהנים לזלול ולקבל ממנו ערכים תזונתיים גבוהים.

קאניס נייצ'ר מייצרים את המזון שלהם בטכניקת סו-ויד בדומה לסטייקים איכותיים או נתחים משובחים לבני אדם.

בישול סו-ויד הוא בישול מדויק במים שמגיעים לטווח מאוד מאוד מצומצם וספציפי של טמפרטורות. בצורת בישול כזו, אנחנו שולטים על טמפרטורת המזון והתהליכים שקורים בו בצורה הרבה יותר טובה מזו של בישול מזון יבש רגיל שם הטמפרטורות גבוהות הרבה יותר.

בקאניס נייצ'ר מביאים את טמפרטורה לרמה שהיא הורגת את כל החיידקים הרעים שעלולים להתפתח במזון בעוד הוא בתוך שקית ואקום אטום, כך הבשר מתבשל מעט, מספיק כדי שיהיה נקי מחיידקים ויתעכל מעולה בגוף הכלב.

דרך ההכנה המדויקת והעדינה הזו, משמרת הרבה יותר טוב את הערכים התזונתיים ואינה פוגעת בויטמינים ומינרלים.  הכלב שלכם מקבל מזון שכמעט ולא עבר תהליכי עיבוד, באריזה שאתם יכולים לשמור בארון ומבלי לפנות לאוכל מקום במקרר שלכם או במקפיא.

מאכילי מזון טבעי רבים נתקלים בקשיים לוגיסטיים שדורשים מהם הרבה תכנון והכנה, הפשרה, ורכישה של מקפיא נפרד, עם קאניס נייצ'ר כל הבעיות הללו נפתרות!

רק לפתוח שקית ולשים בקערה!

מותגים
טעם המזון
מחיר
170990
סוג המזון
סוג התזונה
גודל הגזע
שלב בחיים
משקל
דילוג לתוכן