מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
5125
גיל
משקל

פריסקיז לחתולים

פריסקיז לחתולים

אוכל לחתולים פריסקיז מבית פורינה הוא ללא ספק אחד הטעימים ביותר בארץ אם לא בעולם, כמעט כל מגדל חתולים נתקבל בו במדפי חנות החיות או בסופר מרקט.

המתכונים היבשים של פריסקיז הם פריכים טעימים ומשביעים ונועדו לפנק את החתול שלכם בתזונה מעלפת שמספקת לו את כל הצרכים הגופניים שלו.

המתכונים של פריסקיז תוכננו כך שיסייעו לחתול לשמור על מסת גוף בריאה ותקינה, כמות חלבונים מתאימה לשמר את מסת השריר בשילוב עם חומצות שומן חיוניות להזנת התאים, השיער והעור מסייעים לחתול להראות נפלא ולהרגיש מצוין.

נוגדי חמצון – חומרים אלו מנטרלים רדיקלים חופשיים בגוף, רדיקלים אלו עושים נזק לתאים וגורמים להזדקנות מואצת ובעיות רפואיות.

פריסקיז שימורים

השימורים של פריסקיז במרקם פטה או חתיכות הם הפינוק המושלם לחתולים, הפחיות הללו הן מבין הנמכרות ביותר בישראל ולא סתם, הם ברמת הטעימות הגבוהה ביותר וחתולים פשוט לא יודעים מהם שובע.

היתרון של השימורים הוא שהם מכילים כמות נוזלים גבוהה, חתולים רבים מפתחים בעיות בכליות ובדרכי השתן בגלל שתייה שאינה מספיקה, לכן שילוב שימורים על בסיס יומיומי הוא הדרך המומלצת והקלה לגרום לחתול שלא אוהב לשתות להגיע לכמות צריכת הנוזלים היומית המיטבית עבורו.

פריסקיז לחתולים מחיר

המחיר של פריסקיז לחתולים בין החנויות השונות יכול להיות בטווח רחב, לרוב החנות הקטנות השכונתיות יהיו יותר יקרות מרשתות גדולות או אתרי אינטרנט מובילים.

חשוב לנסות ולחפש דילים או הנחות כמות, למי שמאכיל יותר מחתול אחד, כדאי לרכז קנייה לרכישה אחת מרוכזת, כך כוח הקנייה שלהם יגדל ויוכלו להשיג מחירים טובים יותר.

אריזות 7 ק"ג

כיום האריזה הגדולה ביותר של פריסקיז היא במשקל 7 ק"ג, היא מתאימה לכל מי שמאכיל חתולים, לחתול אחד אריזה כזו אמורה להספיק בממוצע לכ3-2 חודשים מתוך הנחה שחתול ממוצע אוכל כ2.5 ק"ג בחודש.

פריסקיז סגול מעדני הים

הטעם הסגול של פריסקיז, מעדני ים על בסיס סלמון ודגים הוא הטעם הנמכר ביותר, ישנם חתולים מסוימים שיעדיפו אותו על פני כל מזון אחר, כולל סוגי פריסקיז אחרים.

פריסקיז ורוד אקסטרא קראנץ

הטעם השני הכי פופולרי הוא הפריסקיז הורוד בטעם סלמון ועוף, בעל פריכות מוגברת להנאה מכל ביס וביס.

פריסקיז מבצע

רוב המוצרים של פריסקיז במבצע הם כאלו של הנחת כמות, לעיתים חנויות עושות דילים על רכישה של כמויות גדולות, לרוב הנחות הכמות הן למספר שקים או כמה מגשים של שימורי פריסקיז.

פריסקיז ביקורת – מה אנחנו חושבים

מבחינת הרכיבים התזונתיים, פריסקיז מכיל יחסית כמות נמוכה של רכיבים מן החי ולכן מתבסס בצורה דיי כבדה על דגנים ומוצרים מן הצומח.

המחיר של הפריסקיז יחסית זול והוא גם נגיש מאוד בכלל ריבוי נקודות המכירה.

סך הכל הפריסקיז הוא מזון בסיסי מבחינת הערכים התזונתיים שלו אך טעים בצורה יוצאת דופן ויתאים לחתולים בררנים או כאלו שפשוט התרגלו לאכול אך ורק את מוצרי המותג.

לכן בוחרים להאכיל בו מאכילי חתולי רחוב רבים וגם מאכילי חתולי בית.

 

מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
5125
גיל
משקל
פריסקיז 7 טעמים צהוב מיקס 7.26 ק"ג לחתול
119.00