מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
129389
גיל
משקל

פרימורדיאל – PRIMORDIAL

פרימורדיאל – PRIMORDIAL

אי שם במפעלי מיסטר פט שממוקמים בחבל הארץ העשיר בגידולים חקלאיים שבאיטליה, מיוצר המזון הייחודי והמופלא בשם פרימורדיאל.

חשוב לקחת בחשבון את העובדה שחיות מחמד כמו כלבים וחתולים, לא בנויים לאכול דגנים בכמויות גדולות.

לבעלי חיים אלה (בניגוד לבני אדם), חסר אינזים מסוים ברוק ששמו עמילאז.

תפקידו של אינזים זה הוא לפרק את העמילן המצוי ברוב הדגנים.

לאור ממצא זה ניתן להסיק שצריכה מרובה מדי של דגנים על ידי כלבים וחתולים עלולה להיות קשה לעיכול בעבורם, ועשויה להוביל לאי נוחות ואף לבעיות בריאותיות שונות.

פורמולות המזון ההוליסטי ברמת אולטרה פרימיום ללא דגנים עשירות בבשר טעים, איכותי ומזין ביחד ירקות טריים מהשורה הראשונה שרק ארץ שטופת שמש כמו איטליה יודעת לגדל.

70% מרכיבים מאוכל הם מבשר אמיתי או דגים ושאר ה30% הם מפירות וירקות טריים שנמצאו מתאימים למערכת העיכול של כלבים וחתולים כמו: רימונים, אננס, אצות ים ופירות יער אדומים.

כל המתכונים אינם מכילים כל סוג של דגנים, לכן לא תמצאו בהם תירס, חיטה, אורז או סויה וכמובן גם לא גלוטן שהוא רכיב אלרגני ביותר.

פרימורדיאל לכלבים

על ידי השקעה מאסיבית במחקר ופיתוח, הצליחו הוטרינרים ומומחי התזונה של פרימורדיאל לפתח תזונה שמיועדת בראש ובראשונה לשמור על הכלב או החתול שלכם בריאים, אנרגטיים ושמחים.

אמנם חברכם הפרוותי הוא חמוד וידידותי, אך אין לשכוח שהוא נצר לשושלת טורפים מפוארת.

כשמדמיינים את אבות אבותיהם של חיות המחמד, נראה שהמראה החיצוני השתנה ללא היכראך למעשה המערכות הפנימיות דומות להפליא לאלו של טורפים כמו הזאבים וחתולי הבר.

מערכת העיכול שלהם הותאמה במשך עשרות אלפי שנים לעיכול וספיגה של כמויות גדולות של חלבון באופן האופטימלי.

מחקרים שנערכו לאחרונה מבססים את העובדה הזו על ממצאים שונים.

אחד מהם הממחיש את העובדה הזו באופן מצוין הוא שנמצא שקיבתם של הכלבים והחתולים (בדומה לטורפים אחרים), היא חומצית יותרזאת אומרת בעלת ערך PH נמוך יותר מזו של בני אדם.

ידוע שחלבון מתפרק בקלות רבה בסביבה חומצית במיוחד.

החומציות הגבוהה מסייעת להם להפיק אנרגיה, להתפתח, ולהשתקם ביעילות גבוהה במיוחדכשהתפריט שלהם מתבסס בעיקר על חלבון איכותי.

חלבון כזה מתאפיין במגוון רחב של חומצות אמינו (אבני הבניין של החלבון), והוא מצוי בכמויות גדולות במיוחד בחיות.

בזכות קו מחשבה פורץ דרך, אשר דוגל בחזרה למרכיבי התזונה הבסיסיים שאותם צרכו הזאבים וחתולי הבר, התקבלו מתכונים שמעניקים להם את מה שנהגו לאכול בטבע הפראי בתוספת ויטמינים ומינרלים חיוניים אשר הוכחו מחקרית כנחוצים ובריאים להם.

כאשר תאכילו את חיית המחמד שלכם בפרימורדיאל, התוצאות לא יאחרו לבוא, אתם יכולים לצפות לשיפור ניכר בנראות הפרווה בהשוואה למותגים אחרים מובילים בשוק, ותתרגלו למראה שלהם זוללים כל גרגיר שנמצא בקערה.

הסוד של החברה הוא לבשל את המתכונים בצורה המינימלית כך שהמזון שיתקבל יכיל את הכמות המקסימלית והאופטימלית של הערכים התזונתיים וגם יהיה בעל טעם וארומה משגעים כדי לספק הנאה צרופה.

החברה משתמשת בטכניקות מתקדמות לשמירה על טריות המזון שאינן כוללות כלל הוספה של חומרים משמרים.

על כן כל ההשקעה בטעם וברכיבים אינה באה על חשבון בטיחות, מפעלי החברה עומדים בתקני היצור החמורים ביותר באירופה והם אינם עושים שימוש ברכיבים שעברו תהליכי הנדסה גנטית (GMO).

פרימורדיאל לחתולים

ליין המוצרים נחשב לפורץ דרך ולאחר שכבש את איטליה בסערה הוא מפלס את דרכו אל צמרת הדירוגים העולמית של מזונות כלבים וחתולים, המזון זכה בפרסים רבים וכיום הוא נחשב לאחד ממזונות הכלבים  והחתולים המתקדמים ביותר בעולם.