מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
15795
גיל
משקל

פלטינום - Platinum

פלטינום אוכל לכלבים

זו פשוט לא השוואה הוגנת להשוות פלטינום תוצרת גרמניה לכל מזון כלבים יבש אחר, פלטינום מכיל אך ורק בשר טרי! רק בשר טרי ובכמויות גבוהות כי בשר טרי מכיל ברובו נוזלים ובתהליך הבישול רובם מתאדה, לכן צריך יותר בשר טרי ממשקל השק עצמו!

קראתם טוב, בלי בשר מיובש, בלי קמח בשר או תוצרי לוואי, אך ורק בשר שריר טרי עסיסי וראוי למאכל אדם.

המזון של פלטינום לא באמת יבש כמו המתחרים, הוא בקטגוריה משלו, הם גם לא בדיוק רך, הוא מזון עסיסי! בתהליך הבישול של המזון, כל הנוזלים והמיץ המגרה של הבשר נספגים חזרה בכופתיות, מה שהופך אותו לטעים בטירוף, כלבים רק מריחים את הפלטינום וישר מתנפלים עליו.

פלטינום כל כך טעים שהוא יכול לשמש גם כחטיף או לאילוף!

בטבע שזאבים מחפשים צייד, הבשר של הטרף הוא המזון המושלם בשבילם, הוא מכיל את כל הויטמינים והמינרלים הדרושים שלהם, הם לא צריכים תוספות, אכילה מחוטם לזנב של הטרף מספקת להם הכל.

בנוסף הזאבים גם אוכלים את איברי הפנים ותוכן הקיבה של הטרף וכך הם גם מקבלים מזון צמחי שהיה בתהליך עיכול.

מזון הכלבים פלטינום תוכנן כך שיתפרק בקלות ובמהירות בקיבת הכלב.

היום כלבים כבר לא צריכים לצוד, הם עושים פרצוף חמוד ומקבלים אוכל ישר לקערה, הגיוון התזונתי שלהם לא גדול אז לכן חשוב במיוחד לתת להם מזון מעולה שיבססו עליו את התזונה שלהם.

הפוקוס העיקרי של PLATINUM dog food הוא הבשר, אותו בשר יקר ערך הוא מקור התזונה העיקרי והמשמעותי ביותר של הכלב שלכם.

כדי שהכלב יהיה בריא, הוא צריך את הדלק הכי טוב והכי נקי, זה שיתן לו את כל הערכים התזונתיים הטובים ביותר ולא יגרום לגוף שלו לסלק פסולת או רכיבים מיותרים, פלטינום לכלבים הוא כמו דלק סילון, הוא באיכות גרמנית גבוהה ביותר ומתאים במיוחד לכלבים.

כיום זו כבר מוסכמה בינלאומית שכלבים הם קרניבורים שצריכים שרוב התזונה שלהם תגיע מבשר, בפלטינום יש 100% בשר טרי, חומר הגלם הטוב והיקר ביותר.

הבשר המשובח הזה מגיע ממיטב המגדלים בגרמניה, הבשר מספק לכל ערכים תזונתיים גבוהים שבראשם עומד החלבון, אותו צירוף חומצות אמינו שמהווה את אבניי הבניין של מערכת השריר של הכלב.

בגלל שהמזון מותאם במיוחד לתהליך העיכול הייחודי של הכלבים, הוא מתעכל מהר מאוד, לא מכביד על הכלב ולא מנפח את הקיבה שלא לצורך, לכן מפלטינום צריך לתת פחות מאשר אוכל כלבים ממוצע, הוא פשוט יותר מזין ומרוכז.

אוכל לכלבים אולטרה פרימיום

פלטינום ממצב את עצמו ברמת האולטרה פרימיום אבל האמת היא שהוא מיוצר בצורה כל כך שונה ורשימת הרכיבים שלו פשוטה וברורה שגם כאן הוא ממצב את עצמו מעל לכולם.

לא צריך אינסוף רכיבים וכמות חלבון מנופחת בחלבון אפונה, מכיל אחוז חלבון גבוהה ביותר מן החי, כזה שהכלב רגיל ואוהב לאכול בדיוק כמו אבות אבותיו הזאבים.

פלטינום הוא אוכל רך ועסיסי, הוא מכיל אחוז נוזלים גבוה שמקורם בשריר בשר טרי, לכן הוא כל כך טעים מזין ובריא.

מזון כלבים קונבנציונלי עובר בישול בטמפרטורה גבוהה מה שמייבש אותו, כדי שהוא יוכל לעבור תהליך עיכול, הוא צריך לספוג מים בקיבת הכלב מה שגורם לו להתנפח ולתפוס נפח רב בקיבת הכלב, הצורה הדחוסה והיבשה של הכופתיות הנפוצות מאריכה את משך הזמן שהן צריכות לבלות בקיבה כדי להתעכל.

התהליך הזה מכביד על גוף הכלב ומעמיד אותו בסיכון גבוה יותר להיפוך קיבה, מצב רפואי מסוכן ביותר שיכול להרוג כלבים.

המזון עובר בישול בטמפרטורה יחסית נמוכה, ככה אין פגיעה משמעותית בערכים התזונתיים והכלב שלכם מקבל את המקסימום מהמזון.

תהליך ההכנה הקפדני והעדין הזה מבוצע ללא תוספת מים, הנוזלים שנמצאים בבשר הטרי הם כל מה שנדרש, התוצאה היא אוכל רך טעים ונוח לאכילה והתעכלות.

המזון עובר תהליכי בישול בנוזלים הטבעיים שמקורם בשריר הנקי והבשר, כל תהליך העיבוד מבוצע בטמפרטורה נמוכה שמייבשת את המזון בהדרגה, התהליך אומנם יקר משמעותית וארוך מזה של מזון רגיל אך התוצאה שווה את ההשקעה והזמן.

אחרי כל תהליכי ההכנה, פלטינום מכיל 18 אחוז נוזלים עסיסיים וטעימים.

האוכל הטעים והמגרה הוא בעל ארומה וטעמים מיוחדים שונים לגמרי מאלו של מזונות כלבים שונים וסטנדרטיים, הטעם וריח יכולים להטריף את הכלבים הרגועים ביותר.

כל המתכונים מכילים לפחות כשבעים אחוז בשר טרי, שאר המרכיבים גם הם נבחרים בקפידה על מנת להשלים את שאר אבות המזון, הויטמינים והמינרלים שהכלב זקוק להם.

הבשר בצירוף של עשבי המרפא, ירקות, פירות, פחמימות קלות לעיכול כמו אורז ותפוחי אדמה וכמובן שלל תרכובות על בסיס צמחים שידועות כמיטיבות עם הכלבים.

כאשר אנחנו מבשלים את כל חומרי הגלם האיכותיים הללו ביחד בנוזלים של עצמם, אנחנו לא מאבדים ערכים תזונתיים משמעותיים וחשובים.

בגלל שהמזון מתעכל מהר יותר, אנחנו מוודאים שהגוף לא מבזבז אנרגיה יקרה סתם, הכלב לא סובל מכבדות וניפוח של הקיבה, הוא קליל ומעכל את המזון מהר יותר.

כאשר המזון תופס נפח קטן יותר בקיבת הכלב, הוא נמצא בסיכון נמוך יותר משמעותית מלסבול מהיפוך קיבה שיכול לסכן את חייו.

למה להאכיל בפלטינום?

חומרי הגלם הכי איכותיים שיש, ספיגה מוגברת וניצול מלא.

מתעכל בקלות – מוריד מהלחץ והעומס שיש על קיבת הכלב ואבריו הפנימיים

תרומה למסת שריר גדולה – כמות חלבון גבוהה תומכת בגידול מסת השריר, הבריאות הכללית וקצב חילוף החומרים.

שימור משמעותי באיך שהפרווה נראית איך שהיא מרגישה וצמצום כמות הנשירה בעונות המעבר.

מכיל רשימת רכיבים קצרה ולכן הסיכוי לתגובה אלרגית נמוך יותר.

אוכל מזין ומרוכז שדורש כמויות האכלה קטנות יותר מאשר מזון פשוט שמנופח ברכיבים זולים.

פחות קקי להרים – בגלל שהכלב סופג ומעכל כמעט את כל הרכיבים של הפלטינום, נפח הצואה והחלק שלא נעשה בו שימוש פוחת משמעותית.

יציאות נוזלים ונפיחות באמצע הסלון לרוב הופכות לתופעות נדירות מאוד.

אריזות אטומות ומושקעת לשימור הטריות, הטעם והעסיסיות של הכופתיות, בשקיות אין פתחים נושמים כמו אצל מותגים אחרים.

 

פורמולות ומתכונים מיוחדים עם טאצ' מיוחד

כל מתכון מכיל לפחות 70% בשר טרי וטעים ואיכותי משריר, לכל זאת תוסיפו חומצות שומן חיוניות ומזינות שעברו כבישה קרה למניעת חמצון ואיבוד ערכים תזונתיים.

לפורמולה מוסיפים מקורות משמעותיים של אנטי אוקסדנטים כמו ירקות נבחרים הידועים בצורה המיטבית בהם הם משפיעים על הבריאות.

בגלל הרכיבים המעולים, אין שום צורך להוסיף חומרים טעם וריח כימיים, הכלבים פשוט באים לבד בריצה אל הקערה.

את הפלטינום מכינים במתקן שדומה לסיר לחץ, ככה אפשר לבשל בטמפרטורה נמוכה יותר, ולרכך ולעבד את המזון בצורה עדינה ואיטית יותר שלא פוגעת ברכיבים התזונתיים שלו.

תהליך הבישול מפורק לכמה שלבים, בכל שלב שמים רכיב אחר, כך כל חומר גלם מקבל את הבישול שמתאים לו ומאבדים כמות מינימלית של חומרים מזינים בתהליך.

אחרי שנותנים למזון להתייבש לאט לאט ובצורה טבעית, הוא עובר לאריזות קטנות של 5 ק"ג במרבית המקרים, שקי הואקום הללו שומרים על הטריות שלו בצורה מושלמת עד שהוא מגיע אל הלקוח הסופי.

פלטינום כבש לכלבים

הפורמולה הנמכרת ביותר של המותג היא ללא ספק טעם הכבש, זה לא פשוט למצוא שק מזון המכיל מעל ל70% בשר כבש טרי.

בשר כבש הוא יקר ביותר, טעמו מעולה וכלבים משתגעים עליו.

שומן הכבש בעל טעם נהדר ויש לו סגולות שמשפיעות לטובה על בריאות הכלב, המראה החיצוני שלו ותחושת הפרווה.

הפלטינום כבש טעים ביותר, הוא היפואלרגני ומתאים לכלבים עם אלרגיות, לכלבים אניני טעם או לכאלו שסובלים מנשירה מוגברת בעת עונות המעבר.

מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
15795
גיל
משקל
פלטינום עוף לכלב 15 ק"ג
465.00