מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
5765
גיל
משקל

מונג' לכלבים וחתולים MONGE

מונג' – Monge הוא כיום מבין מותגי האוכל לכלבים המובילים באירופה ובישראל בפרט.

החברה איטלקית בעלת ניסיון רב שנים ביצירת מוצרים מהמעלה הראשונה עבור כלבים וחתולים.

על מנת ליצור אוכל מוצלח איכותי טעים ומזין לכלבים, חייבים לעשות שימוש בחומרי גלם משובחים.

מרבית הבשר בו עושים שימוש בMONGE מגיע מחוות גידול שנמצאות במרחקים קצרים ביותר ממפעלי הייצור וכל זאת על מנת לשמור על רמות הטריות הגבוהות ביותר, בשר טרי כמעט ולא מאבד מהערכים התזונתיים שלו לפני שהוא נכנס לתהליך הייצור במפעל.

שימוש בחוות מקומיות מגביר את יכולת הבקרה והפיקוח, כל אלו מאפשרים סטנדרט חריג ויוצא דופן ברמות היצור הקפדניות של מונג'.

כיום ליין המוצרים של החברה הוא של מאות מוצרים, טעמי כבש, סלמון, ארנבת, בקר, דג פורל, פורמולות לגורים מגזע קטן בינוני וגדול, טונה וסלמון היפואלרגני, לייט לירידה במשקל, ברווז, חזיר ועוד ועוד.

כשאתם בוחרים במותג ענק כמו מונג', אתם יכולים להיות רגועים שאתם נותנים לכלב או החתול שלכם, אוכל מזין וטעים שעבר את כל הבדיקות והתקנים המחמירים ביותר באירופה.

מאחורי כל פורמולה, מוצר ורשימת רכיבים, עומדות עשרות שנים של ניסיון בהאכלת בעלי חיים, מחקרים מעמיקים על ידי מיטב המדענים והאוניברסיטאות ובדיקות מדוקדקות לפני כל שיווק המוני.

מזון לכלבים מונג' הוא וואן סטופ שופ – מותג' המספק את כל הצרכים התזונתיים שיש לכלבים שלכם, החל ממזון יבש סופר פרימיום ושימורים טעימים מסוג מונג' מונו פרוטאין או מונג' פרש ועד למזון וטרינרי רפואי של וט סולושן המיועד לתת מענה לבעיות הרפואיות הנפוצות שכלבים סובלים מהם כמו דרמטוזיס או גסטרו אינטסטינל.

מונג' לחתולים 10 ק"ג שקי מגדלים

המתכונים האהובים והמעולים של מונג' לחתולים מגיעים גם באריזות גדולות ומשתלמות לאלו מאיתנו שמגדלים 2 חתולים ומעלה ורוצים לתת להם מזון משובח במחיר אטרקטיבי ותחרותי.

מונג' סלמון

אחד הטעמים האהובים ביותר על ידי כלבים, מונג' סלמון היפואלרגני על בסיס דגים, פורמולה טעימה ומזינה המסייעת להעשיר את עור הכלב והפרווה באומגה 3.

המתכון מכניס שומניות ורכות לעור ושיער הכלב ומתאים במיוחד לכלבים שרגישים או אינם מגיבים טוב לעוף או סוגי חלבון אחרים.

מונג' כבש

בשר כבש אהוב במיוחד על כלבים בגלל הארומה המיוחדת והטעם המשובח, בשר כבש מכיל סוגי חלבון שונים מאלו של מרבית המתכונים ולכן מתאים לכלבים בררנים, לכלבים עם רגישות לעוף או בעלי רגישות מסוימת בקיבה ותהליכי העיכול.

מונג' גורים

עד גיל שנה הכלב המתוק שלכם או החתול נחשבים לגורים, בשלב התפתחות זה, הגוף וכל מערכותיו נבנות, מה שנכניס לגוף הכלב בתקופה זו, ילווה אותו למשך רוב חייו.

לכן במונג' שמים דגש מיוחד על איכות הרכיבים בפורמולות לגורים, כל מתכון מכיל כמות מדויקת ודקדקנית של אבות המזון שדרושים לבנות מערכת עצם ושלד צפופה ובריאה בשילוב עם מסת שריר עוצמתית שצריכה לסחוב את גוף הכלבים.

מונג' היפואלרגני טונה וסלמון

בגלל שבימינו יש ביקוש גדול מאוד לכלבים גזעיים וכלבים מעורבים רבים מוצאים את עצמם ברחוב או בכלביות ומסורסים, המגוון הגנטי של כלבים רבים הוא דל בגלל רבייה תוך גזעית.

כלבים בעלי מגוון גנטי דל, נוטים לסבול מרגישות לרכיבים במזון ולכן צריכים אוכל מיוחד המכיל רכיבים היפואלרגניים שמתעכלים ונספגים בגוף הכלב מבלי לגרום לו לתגובות אלרגיות כמו קרחות או שלשולים.

מונג' היפוארלגני על בסיס סלמון טונה הוא מתכון נפלא בעל טעימות גבוהה מאוד אשר נותן לבעלי כלבים רבים ראש שקט, הוא מתעכל במהירות ומשאיר את הכלב שמח ואנרגטי.

מונג' דרמטוזיס

אוכל רפואי לכלבים ולחתולים המיועד לטפל במקרים של אלרגיות מזון חמורות, האוכל לכלבים וחתולים מכיל חלבוני סלמון שעברו הידרוליזה, חלבונים אלו עברו תהליך מיוחד של פירוק מקדים, תהליך פירוק זה הופך את החלבון לקל יותר לעיכול ובעל סיכוי נמוך משמעותית ליצירת תגובה אלרגנית אצל החתול או הכלב.

מונג' גסטרו אינטסטינל

אוכל מיוחד לכלבים וחתולים המיועד לטיפול בבעיות עיכול ורגישות במעיים, הפורמולה מכילה רכיבים שנועדו לחזק את הפרוביוטיקה הטבעית של גוף הכלב.

לעיתים קרובות לאחר אכילה של מזון מקולקל או רקוב, פעילות הקיבה יוצאת מכלל איזון, התגובה היא יציאות רכות ושילשולים.

הפתרון הוא מזון גסטרו אינטסטינל שמכיל רכיבים קלים לעיכול בשילוב עם חומרי גלם שגורמים לחיידקי המעיים הטובים להתחזק ולשגשג על חשבון החיידקים הרעים.

מונג' וט סולושן רפואי

MONGE מעסיקה עשרות חוקרים ו וטרינרים על מנת לספק לכלבים והחתולים את התזונה הרפואית הטובה ביותר, שילוב מנצח בין חומרי גלם מצוינים, טעם נהדר, ועשרות שנות מחקר קליני ענף ויסודי.

כיום מונג' משווקת בהצלחה רבה מזונות אשר נותנים מענה מקיף על מרבית הבעיות הרפואיות הנפוצות מהם כלבים סובלים – אלרגיות מזון – דרמטוזיס, בעיות עיכול – גסטרו אינטסטינל, השמנה – אוביסיטי, בעיות כליות – רנאל, בעיות כבד – האפטיק, סוכרת – דיאבטיק,  כאבי פרקים – ג'וינט מוביליטי, בעיות בדרכי השתן – סטרוויט אוקסלט ועוד.

בריאות הכלבים והחתולים בראייה שלמה והוליסטית מורכבת מאוד מהתזונה שלהם, לכן מונג' משקיעים ברכיבים שיהיו קלים נוחים לעיכול ובעלי ספיגה גבוהה, כך הם לא מעמיסים קושי על מערכת העיכול,אנרגיית הגוף יותר פנויה לטובת חינניות, תחזוקה שוטפת ושיקום הגוף מבעיות רפואיות ופציעות.

מתכוני וט סולושן מועשרים במיוחד בפרוביוטיקה שנועדה לחזק את מערכת החיסון ומערכת העיכול של הגוף בצורה טבעית ובריאה.

מונג' ארנבת

המוצר המפתיע של השנה! נדיר למצוא שקי אוכל לכלבים על בסיס חלבון ארנבת וישראלים רבים נרתעים ממנו אך האמת היא שהוא אחד המוצרים המומלצים של מותג' מונג.

חלבון הארנבת מתעכל בקלות, הוא היפואלרגני וכלבים מגיבים אליו מעולה! גם טעימות מעולה וגם עיכול טוב ונוח.

מונג' בקר

לבעלי כלבים רבים חשוב שיהיה "בשר" במזון הכלבים, מתוך גישה שאם אני אוהב ונהנה מסטייקים והמבורגרים, אז גם הכלבים צריכים להנות מבשר אדום משובח.

הפורמולה מזינה וטעימה בצורה יוצאת דופן, אין הרבה מוצרים דומים למונג' בקר, מזון יבש מונו פרוטאין המבוסס אך ורק על חלבון בשר אדום מן החי.

מונג' חזיר

רבים לא יודעים זאת אבל כלבים אוהבים מאוד טעם חזיר, והוא נחשב לרכיב מזין ומאוד קל לעיכול על ידי הכלב.

חזיר הוא מרכיב היפואלרגני ומתאים לכלבים בעלי רגישות לסוגי חלבון אחרים, היתרון בפורמולת חלבון יחיד מן החי טמון בכך שהוא מאפשר לנו לדעת בדיוק מה מכיל המזון וכך לוודא שהוא אינו מכיל מרכיבים שלא מתאימים לכלב שלנו.

מונג' ברווז

טעם הברווז דומה מאוד לעוף אך הוא לא נחשב לרכיב העלול לגרום לתגובה אלרגנית בסבירות גבוהה, לכן בעלי כלבים וחתולים רבים בוחרים להאכיל אותם במונג' ברווז.

הארומה הייחודית בשילוב עם רכיבים מעולים, יוצר מתכון שהכלבים מתקשים לעמוד בפניו.

מונג' בי ווילד

סדרת האולטרה פרימיום של MONGE מיועדת לאלו שאוהבים לתת לכלב או החתול שלהם רק את הדברים הטובים ביותר.

כמות חלבון גבוהה במיוחד מן החי, תזונה קרניבורית מעולה המבוססת בעיקרה על בשר איטלקי טרי, מספקת לכלבים ולחתולים היפים שלכם את ההזדמנות להנות מארוחה טעימה שמדמה סעודה אחרי צייד מוצלח בטבע.

השימוש בפחמימות מורכבות בעלות ספיגה איטיות ביחד עם כמות בשר טרי גבוהה במיוחד, מוכיחה את עצמה כמהנה ומיטבה עם הכלבים שלנו.

במונג' כבר יודעים ממזמן שכל כלב וחתול הם ממש כמו הילדים שלנו, כל אחד מהם יחיד ומיוחד, אין משהו שמתאים בדיוק לכולם וצריך לבדוק היטב ולהכיר כל חיית מחמד לעומק כדי להתאים לה בדיוק את האוכל שמתאים רק להם.

אחרי כמעט 60 שנים של עשייה אינטנסיבית של ייצור ושיווק של מזון לבעלי חיים, MONGE למדו דבר או שניים איך לתת לכלבים והחתולים שלנו מתכונים מעולים שיודעים לפגוע בול במטרה – מוצר איכותי ומזין שיהיה גם טעים ומהנה עבור המתוקים שלנו.

קו המחשבה המוביל הוא שכלב או חתול שמחים וחינניים הם כאלו שבעלי כושר גופני טוב, משקל בריא ואידיאלי ושהתזונה שלהם מאוזנת ומותאמת לכמות הפעילות שהם מבצעים על בסיס יומי.

תוסיפו לכך שלכל אחד מהם יש אופי משלו, העדפות שונות וחיבה אחרת לטעמים מסוימים ותגלו עולם ומלואו אשר דורש מגוון ענק של מוצרים שמיועדים לתת מענה על כל צורך ובעיה שלא תעלה.

במונג' בחרו לענות על האתגר בצורה מלאה ומעוררת כבוד, כיום ליין המוצרים המלאה של החברה מונה מאות אם לא אלפי מוצרים, נתח השוק הגדול, כמות הלקוחות, מתקני הייצור והמשאבים העומדים ברשות תאגיד הענק, מאפשרים לו לבצע השקעות ענק במחקר ופיתוח בכדי לספק ללקוחות את המוצרים שעומדים בחוד החנית של שוק בעלי החיים.

כיום כבר זה עובדה ידועה שתזונת הכלבים והחתולים צריכה להיות מבוססת ברובה על חלבון מן החי בהתאם לצרכים והמבנה הביולוגי שלהם, הגישה הקרניבורית מלווה ונותנת את הטון בפיתוח המתכונים של מונג'.

תזונה נקייה בלי כימיקלים מיותרים כמו חומרים משמרים וחומרי טעם וריח היא הקו המנחה בכל רשימות הרכיבים.

רכיבים איכותיים וטריים מתוצרת איטליה – חומרי הגלם מגיעים טריים ממיקומים קרובים על מנת למקסם את גובה ואיכות הערכים התזונתיים של המזון.

איך נולדה החברה?

כיום מונג' היא יצרנית האוכל המובילה באיטליה לכלבים ולחתולים, גודל המשאבים שלה מאפשר לה לבצע את כל תהליכי הייצור בעצמה, החל מגידול חלק נרחב מחומרי הגלם, ייצור ואריזה של המוצרים וכמובן תהליכי מחקר, פיתוח ובקרה דקדקניים ביותר.

כוח האדם האיכותי של מונג' המונה מאות עובדים, מאפשר לה לצמוח ולגדול בקצב מסחרר אשר לעיתים מקשה על עמידה בדרישה ההולכת וגדלה.

מפעלי החברה הם בין החדישים והמודרניים ביותר בעולם, לראייה ניתן לראות את מפעל הדגל של מונג' בעיר מונסטרולו שנמצאת בחבל ארץ עשיר במיוחד במשאבים טבעיים באיטליה.

בזכות החתירה למצוינות ואיכות חסרת פשרות, כיום ניתן למצוא את מוצרי החברה בעשרות מדינות בכל רחבי העולם כאשר ישראל היא מבין השווקים המובילים שלה.

מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
5765
גיל
משקל
מונג' היפואלרגני סלמון וטונה 12 ק"ג לכלב
269.00