מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
16436
גיל
משקל

וט לייף - Vet Life

וט לייף פארמינה הוא הליין הרפואי של מזון הכלבים והחתולים של חברת הענק האיטלקית.

פארמינה היא בין החברות האירופאיות הבודדות שמשווקת את המוצרים של גם באירופה וגם בארה"ב והיא עושה שימוש במפעלים מתקדמים באירופה, הודו ארה"ב ועוד.

התאגיד העולמי בעל ניסיון רב של עשרות שנים בפיתוח ושיווק בהצלחה רבה של מזונות מתקדמים לכלבים וחתולים בעלי בעיות רפואיות נפוצות.

המזונות עוברים תהליך פיתוח ומחקר קפדני ויסודי המבוסס של מחקרים דקדקניים ומעמיקים על תזונת בעלי החיים.

על מנת לשפר ככל הניתן את רמה החיים של הכלב או החתול הסובל מבעיות רפואיות מבלי שיסבול מהגבלות מרחיקות לכן, מניעה של התדרדרות מהירה בבעיה הרפואית וכמובן שיוכל להנות ממזון טעים ביותר, וט לייף לא חוסכים בדבר ומעסיקים את המומחים העולמיים המובילים.

כל בעיה רפואית מקבלת את תשומת הלב המלאה ומרכיבי המזון נבחרים כך שיוכלו לטפל בה ולמנוע החמרה בצורה הטובה ביותר.

וט לייף מומלצים על ידי וטרינרים רבים בשל הניסיון החיובי עם מוצרי המותג.

  • אולטרה היפו – מיועד לכלבים עם בעיות של אלרגיה או רגישות ותגובות אוטואימוניות לרכיבי מזון מסוימים הגורמים לגירודים, קרחות או בעיות בעיכול המזון. המזון מכיל חלבון שעבר תהליך פירוק ייחודי ומתקדם של הידרוליזה, כך הסיכוי שתתרחש תגובה אלרגית פוחת משמעותית.

 

  • וט לייף גסטרו – מסייע להתמודד עם מצבים בהם מערכת העיכול של הכלב יצאה מאיזון בעקבות מזון מקולקל או מחלה ולכן הוא סובל משלשול. מכיל רכיבים קלים ופשוטים לעיכול ביחד עם פרו ביוטיקה ומרכיבים שמסייעים במיצוק והסדרת היציאות.

 

  • Vet life obesity אוביסיטי – אוכל לכלבים או חתולים הסובלים מהשמנה קיצונית וצריכים תזונה דלת שומן על מנת לחזור למשקל תקין. כלבים או חתולים בעלי קצב חילוף חומרים איטי שאינם מבצעים מספיק פעילות גופנית עלולים לפתח עודף משקל שיכול להוביל במוקדם או במאוחר לבעיות רפואיות נוספות ופגיעה בבריאות ובאיכות החיים שלהם.   מתכוני האוביסיטי מכילים כמות חלבון גבוהה ביחד עם אחוז שומן ופחמימות נמוך, הגרעון הקלורי מעודד ירידה בריאה והדרגתית במשקל.

 

  • רנל – בעיות בתפקוד הכליות מצריכות שינוי בכמות החלבון הנצרך, הכליות שאחראיות על פירוק החלבון מסוגלות להתמודד עם כמות קטנה יותר של חלבון. במתכוני הרנל נמצא כמות חלבון מופחתת שניתנת לפירוק בקלות ואינה מעמיסה או גורמת לנזק נוסף לכליות שנמצאות במצב רעוע ועדין.

 

  • ג'וינט – כלבים רבים סובלים מבעיות במפרקים הנובעות מעומס, בלאי בשל הגידול ועודף משקל.  על מנת להפחית מהעומס על המפרקים, מתכוני הג'וינט מכילים תזונה דלת קלוריות לעידוד משקל גוף תקין ובריא ביחד עם רכיבים כמו גלוקוזמין, כונדרואיטין ואנטי אוקסידנטים נוגדי חמצון למניעה וטיפול בדלקות בגוף.
מותגים
טעם המזון
מחיר
16436
סוג המזון
סוג התזונה
גודל הגזע
שלב בחיים
משקל
דילוג לתוכן