מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
18378
גיל
משקל

הפי דוג - Happy dog

הפי דוג מזון לכלבים

הפי דוג דוגלים בכך שכלבים שמחים חינניים ובריאים חייבים לקבל מזון מעולה!

היום אנחנו כבר יודעים שכל יצור חי ובפרט כלבים, צריכים לא רק אוכל מיוחד אלא גם סביבה תומכת וחמה שתתן להם הרבה חום ואהבה.

המנוע שדוחף את הפי דוג להצלחה כבר מעל ל50 שנה הוא החיפוש אחר המתכון המשלום למזון הסופר פרימיום של החברה עבור כלבים.

הערכים המובילים את הפי דוג למצוינות במזון הכלבים

הכבוד והאהבה העצומה שיש להם לחברים בעלי 4 הרגלים.

השאיפה היא לאפשר לכל כלבלב להנות ולשגשג, לחיות חיים מלאים ומאושרים. לכן הם צריכים תזונה שתתאים בדיוק לצרכים הביולוגיים שלהם.

סגנון החיים של הכלבים התפתח והשתנה בצורה משמעותית בשנים אחרונות ולכן הפי דוג עשו התאמות מתקדמות לפורמולות המזון שלהם שיתאימו לסגנון החיים המודרני ולכל שלב בחיי הכלב.

התחשבות בסביבה – הם עושים שימוש אך ורק ברכיבים טבעיים עבור מזון הכלבים האיכותי שלהם, כ80% מחומרי הגלם הם מתוצרת מקומית על מנת לשמור על הטריות.

המזון אינו מכיל חומרי טעם ריח, או צבעי מאכל מלאכותיים.

כל מזונות הכלבים עשויים מרכיבי GMO ואינם פוגעים בחיות בר. מפעלי החברה פועלים על פי עקרונות אקולוגיים תוך כדי מודעות מתמדת לשמירה על איכות הסביבה והטבע.

איכות גרמנית חסרת פשרות – חומרי גלם מעולים הם נקודת פתיחה מצוינת לתזונה של גור כלבים מתוק שרק מתחיל את חייו. על ידי תהליכי עיבוד עדינים ומתקדמים, הפי דוג מוודאים שבכל פורמולה של את כל הויטמינים והמינרלים שגור כלבים צריך כדי לגדול כמו אלוף.

מזונות הפי דוג טעימים מאוד ונספגים בגוף הכלב בצורה יסודית ויעילה תודות לנעכלות המצוינת שלהם וכל זאת מבלי להשתמש בחומרי טעם וריח מלאכותיים.

מסורת של ייצור מזון – החברה המשפחתית משווקת ומייצרת מזונות איכותיים מאז 1765. מזונות הכלבים מיוצרים באזור בוואריה שבגרמניה הידוע כעשיר במיוחד במשאבי טבע.

הפי דוג פרופיליין – מזון הפרימיום של הפי דוג מציע שקים משתלמים טעימים וגדולים לאלו שמאכילים כלבים גדולים או מגדלים יותר מכלב אחד.

הפי דוג אירלנד – פורמולת הפי דוג סלמון היא טעימה במיוחד ומתעכל בצורה מצוינת, מיועדת לכלבים בעלי רגישות לחלבון העוף ולאלו שסובלים מבעיות עיכול קלות.

הפי דוג כבש – הפי דוג ניו זילנד הוא מזון בעל טעם נפלא שאהוב מאוד על הכלבים בישראל והוא בין הפורמולות הנמכרות ביותר של המותג.

מותגים
טעם המזון
מחיר
18378
סוג המזון
סוג התזונה
גודל הגזע
שלב בחיים
משקל
דילוג לתוכן