מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
99779
גיל
משקל

בריט - Brit

אוכל הכלבים של BRIT מכיל אחוזי בשר גבוהים ביותר, מתכוני הכלבים הבוגרים וגם בריט גורים מכילים כ40-50% בשר עוף שנחשב לכמות גבוהה ביותר ברמת הסופר פרימיום.

הרכיבים של בריט איכותיים במיוחד, לא תמצאו שם חומרים משמרים מלאכותיים או חלבונים נחותים כמו סויה.

בחברה מאמינים שהתזונה צריך לשפר את בריאות הכלבים והחתולים ולכן היא משלבת בהם מזינים הוליסטיים כמו פרו ביוטיקה, מדובר בחיידקים מיוחדים שמסייעים לגוף הכלב לעכל את המזון בקלות ולחזק את החוסן הטבעי של מערכת החיסון.

דגש נוסף הוא על חומצות האמינו, אומגה 3 ו6 הם שומנים ברוב מגיעים מן החי והם חשובים מאוד למראה הפרווה, העור, מערכת החיסון וכלל תאי הגוף, לכן מזונות בריט מועשרים בכמות מדויקת של חומצות שומן אלו.

כלב שאוכל טוב הוא כלב שנראה טוב ועם יציאות סדירות ונוחות לניקוי, הפורמולות של בריט יכולות לשפר משמעותית את מראה הכלב והחינניות שלו במידה וקיבל מזונות פשוטים או מעובדים יותר.

בריט סנסטיב כבש לכלבים

השק המוצלח ביותר של חברת BRIT, כלבים רבים נוטים להיות רגישים לחלבון העוף מה שגורם לגירודים בעור ויציאות רכות, במקרים רבים מעבר לבריט כבש ואורז מסייע למצק את היציאות ולהרגיע את מערכת העיכול.

טעם הפורמולה הוא מצוין ומעטים הם הכלבים שמצליחים לעמוד בפיתוי, כלבים נמשכים לארומה הייחודית של טעם הכבש והם יודעים להעריך ארוחה טובה.

האורז ידוע בתור סופח נוזלים והשילוב שלו בתוך המתכון מסייע רבות לתהליך העיכול והסדרת היציאות של הכלב.

בריט פרימיום

הסדרה המוצלחת ביותר של המותג, שקים ברמת סופר פרימיום באריזות חסכון גדולות, עשירים במיוחד בבשר וחלבון מן החי.

מכילים שילוב של פחמימות מורכבות ועשירות כמו שיבולת, ויטמינים ומינרלים במינון מדויק לבריאות מירבית, חומצות שומן חיוניות כמו אומגה 6 ו3.

בתוספת פרוביוטיקה להסדרת תהליכי העיכול של הכלב וחיזוק החוסן הגופני.

בריט אוכל לכלבים חוות דעת

חוות הדעת על מותג BRIT היא חמה וממליצה, החברה מייצרת את המזון בתקנים אירופאים מחמירים, הכלבים והחתולים נהנים מהטעם הנהדר של הפורמולות השונות ולכן בריט הוא בין המזונות הפופולריים בישראל ובאירופה.

בריט אוכל לחתולים

מזון החתולים של בריט הוא טעים ומזין במיוחד, הוא מגיע בשקים משתלמים של 8 ק"ג לחתולים בוגרים, גורי חתולים, סנסטיב ובריט סלמון.

הליין הרפואי של החתולים מגיע בשקים של 2 ו5 ק"ג ונחשב לאיכותי וטעים מאוד.

 

מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
99779
גיל
משקל
בריט - סנסטיב כבש 15 ק"ג
255.00