מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
39299
גיל
משקל

ביל ג'ק - Bil jac

מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
39299
גיל
משקל

אמיננט אוכל לכלבים

מעבר לכל מוצרי המותג

הסוד למזון הכלבים של אמיננט הוא הידיעה שתזונה נכונה משפיע על בריאות בעלי החיים, לכן הם עושים שימוש אך ורק בחומרי גלם מאיכות מעולה!

אומיננט אוכל לכלבים

חברת האם של מותג אמיננט היא טקרו TEKRO הצ'כית אשר מספקת מזון למגדלים ווטרינרים ברחבי אירופה והעולם.

הניסיון המעשי העשיר והידע של החברה משמש אותה בתהליכי הייצור של מוצרי הכלבים והחתולים.

חומרי הגלם מגיעים אך ורק מרשימה מצומצמת של ספקים איכותיים על מנת שהחתולים והכלבים יקבלו אוכל בריא ומזין ולא פחות חשוב, בטוח ומכיל אך ורק מרכיבים שיש להם "אבא ואמא" כלומר שמקורם ידוע.

עוד דבר חשוב באיכות המזון, הוא שאמיננט מפקחים על כל התהליך במפעלי הייצור שלהם ודואגים לבקרות קפדניות ועקביות בכל שלב ושלב.

צוות המומחים של אמיננט

המרכיבים נבדקים במעבדה מוסמכת.

נוסחאות שנוצרו על ידי בעלי מקצוע עם ניסיון רב שנים בתחום תזונת הכלבים והחתולים.

מהיצרנים והספקים המובילים של מזון מן החי ותרופות וטרינריות לחיות משק לא רק בצ'כיה, אלא גם בחו"ל.

בנוסף לכך הם בוחרים את ספקי המרכיבים בקפידה רבה, מפקחים באופן יסודי על כל תהליך הייצור ומבצעים בדיקות ראשוניות וסופיות קפדניות.

המזון מופץ ברחבי העולם, למשל – בגרמניה, אוסטריה, צרפת, פולין, בולגריה, רוסיה, אוקראינה, לטביה, ליטא, יוון, קזחסטן ומדינות אחרות.

בשביל לספק לחיות המחמד את האוכל, המותג מעסיק לא רק מומחי תזונה אלא גם וטרינרים עם מומחיות בניתוחים, כך החברה מקבלת תמונה כוללת ושלמה יותר בנוגע לצרכים התזונתיים של בעלי החיים והם יכולים לספק אוכל טוב ואיכותי יותר גם  עבור הכלבים וגם עבור החתולים.

חומרי הגלם המעולים שמרכיבים את המזון

המתכונים השונים מכילים רמות חלבון גבוהות מן החי והרכיבים נבחרו בקפידה, בכדי לספק לחיות המחמד את כמות האנרגיה האופטימלית כדי לשמור עליהן במצב גופני מושלם.

המתכונים מכילים גם סוגים מתקדמים של חיידקים טובים בצורת פרו ביוטיקה, תמצית יוקה להפחתת ריחות הצואה, טאורין לשיפור תפקודי הלב, גלוקוזמין וכונדרואטין לשיקום ושימור בריאות המפרקים ועוד מזינים חיוניים.

אמיננט סניור

המתכון מיועד לכל אותם הכלבים שהגיעו בשעה טובה לגיל 7 וצריך לעשות להם התאמה תזונתית, בגלל שהם לרוב יחוו ירידה בקצב חילוף החומרים, המתכון מכיל את אותם כמויות החלבון אך כמות השומן הופחתה על מנת לסייע לכלבים לשמור על הגזרה ולמנוע עלייה לא רצויה במשקל.

אמיננט סנסטיב

הפורמולה הזו היא בשביל אותם הכלבים שסובלים מקיבה רגישה או בעיות במערכת העיכול, הרכיבים עברו תהליכי פירוק חדשניים שגורמים לאוכל להתעכל בקלות ובמהירות עם סיכוי מופחת לתגובה אלרגית או הכבדה על אברי הפנים.

אמיננט גורים

בכדי שהגורים יגדלו ויהיו בריאים וחזקים, הם זקוקים למתכון שיכיל את הכמות הנכונה של אבות המזון, הויטמינים והמינרלים החיוניים.

בזכות המחקרים ומומחי התזונה, אמיננט פיתחו פורמולת גורים שמאפשרת להם לגדול בצורה הטובה ביותר.

אמיננט חוות דעת וביקורת

אמיננט מספקים אוכל ברמת סופר פרימיום לכלבים וחתולים, מרבית הלקוחות מדווחים שהאוכל טעים לבעלי החיים שלהם ובלי תופעות לוואי חריגות מעבר לממוצע.

הנעכלות שלו טובה והטעם שלו יתאים למרבית הכלבים שאינם בררנים.

אמיננט בוגר גזע גדול

כלבים גדולים ששוקלים יותר מ25 ק"ג צריכים תזונה שונה מכלבים קטנים יותר, מבנה הקיבה השונה, היחס בין אבות המזון צריך התאמה וכמובן הם צריכים גם תוספת של גלוקוזמין וכונדרואטין כדי לשמור על המפרקים, התנועתיות ורמת התפקוד.

אמיננט חתול קיטן

הפורמולה המתקדמת של אמיננט לגורי חתולים מספקת רמות חלבון גבוהות אשר נדרשות עבור גורי חתולים לגדול ולהתפתח בקצב הבריא ביותר.

קצת על טקרו, חברת האם

למה TEKRO

חברה צ'כית, אשר שמה בראש סדר העדיפויות את רווחת בעלי החיים, בין אם הם חיות המחמד ובין אם מדובר בחיות משקומשקיעה בכך משאבים רבים.

הם מתגאים בתזונה חדשנית, בייעוץ מקיף ובשיתוף פעולה ארוך טווח, מה שמביא לרווחה הכללית החיובית של כלל השותפים ומטיב ללקוח בכך שמספקים לו מוצר איכותי במיוחד של בעלי חיים.

באופן זה החברה משתמשת בניסיון ובידע שצברה משנים רבות של תרגול ושיתוף פעולה הדוק עם השותפים שלהם, ממדינות זרות ואוניברסיטאות.

הם נבדלים מרוב החברות הדומות בשוק עם מרחב המבחר והפעילות.

החל מהתזונה לבעלי חיים חקלאיים, שמהווה בסיס לפעילות החברה מראשיתה, דרך ייצור ופיתוח ביתי של תרופות וטרינריות, מכירת חומרי חיטוי ופתרונות מקיפים להיגיינת גן החיות, וכלה בפיתוח וייצור מזון ואביזרים לחיות מחמד.

הרקע של השותפים שלנו חשוב להם מכיוון שזאת הדרך לוודא שהם בעלי ידע, ניסיון ומיומנויות שמשתמשים לרווחת לקוחותינו.

נכון לעכשיו, מגדלים כ35,000 חזירים, כ7,500 ראשי בקר, כ300,000 עופות וכ1,000,000 תרנגולות מטילות בחברות השייכות לקבוצת טקרו.

פיתוח וייצור פנים של מרבית המוצרים והשירותים מאפשרים להם לשלוט באופן מלא על כל התהליך עד למכירה ללקוח.