מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
20560
גיל
משקל

בונאסיבו

בונאסיבו מזון לכלבים וחתולים

בונה סיבו הוא מותג מזון אירופאי ברמת הסופר פרימיום המיועד לבעלי כלבים וחתולים שאוהבים לפנק אותם באוכל טעים ומזין במיוחד.

הפורמולות של Bonacibo משלבות רכיבים מיוחדים כמו דגי אנשובי עשירים באומגה 3 ו6 שמסייעים לחיזוק מערכת החיסון של הכלב ועוזרים להעשיר את הפרווה ברכו ונעימות.

מתכוני בונאסיבו מתעכלים בקלות מאוד ומסייעים בהסדרה ומיצוק יציאות הכלבים.

פורמולות הכבש והעוף לכלבים בוגרים ולגורים נחשבות לטעימות ומוצלחות מאוד.

  • בונה סיבו חתולים – מתכוני החתולים של בונה סיבו גם הם הצלחה מסחררת, חתולים ידועים בתור בררנים לא קטנים ובונאסיבו זוכה שם לפופולריות רבה ביותר.

 

  • כבש ואורז – לכלבים רגישים או בעלי בעיות עיכול, מומלץ לבחור במתכון הכבש והאורז, הוא מתאים לכלבים שאינם מגיבים היטב לחלבון העוף ומסייע להם להסדיר את פעילות העיכול וגם להנות ממזון מומלץ וטעים ביותר.

 

  • גורים – בונה סיבו גורים שונה ממתכון הבוגרים בגודל הכופתיות של המזון וגם בתכולת החלבון והשומן, הוא עשיר יותר ומכיל כמות קלוריות גבוהה על מנת לספק ולהזין את הגורים הקטנים במה שהם צריכים כדי לגדול ולהיות בריאים ונמרצים.

 

  • Bonacibo ביקורת/ בונה סיבו חוות דעת – בעלי כלבים וחתולים רבים מדווחים שחיית המחמד שלהם אוהבת את המזון ונהנת לאכול ממנו. חיות המחמד מגיבות אליו טוב והוא מתעכל בקלות, כמו כן לקוחות רבים מדווחים שלאחר כחודש יש שיפור משמעותי במרקם ונעימות הפרווה של הכלבים והחתולים במעבר ממזונות ברמת פרמיום.

 

מותגים
טעם המזון
מחיר
20560
סוג המזון
סוג התזונה
גודל הגזע
שלב בחיים
משקל
דילוג לתוכן