מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
19699
גיל
משקל

אקאנה - ACANA

אקאנה אוכל לכלבים וחתולים

מותג יוקרה קנדי למזון. ACANA ידועים בשמירה על סטנדרט הייצור והרכיבים הגבוה ביותר שמאפיין מפעלים קנדיים ואמריקאים וכיום הם אחראיים למרבית המכירות של השקים האיכותיים ברמת אולטרה פרמיום בישראל.

בגלל כוח המותג והשיווק של ACANA העולמית והציונים הגבוהים שהמתכונים שלהם מקבלים באופן עקבי באתרי הדירוג ברחבי העולם, הביקוש למוצרים של אקאנה הוא גבוה מתמיד.

הסוד של אקאנה נמצא בצורה פשוטה וברורה על גבי השקים שלהם, בראש רשימת הרכיבים תמיד מככב הבשר והרכיבים מן החי.

שאתם שומעים שמישהו מאכיל באקנה, אתם יודעים שהוא אוהב את הכלב שלו ומשקיע בו את מיטב כספו.

המתכונים של המותג לא מכילים רכיבים פשוטים וזולים כמו תירס או סויה, תמיד יכילו כמות בשר גבוהה כחלק מתפיסת עולם קרניבורית שמבוססת בעיקר על חלבון מן החי ופחמימות מלאות מדגנים מלאים או קטניות כמו אפונה.

המעבר ממזון פשוט לאקאנה הוא לא תמיד פשוט, כלבים וחתולים צריכים פרק זמן של הסתגלות לרכיבים השונים וכמות החלבון הגבוהה, בהרבה מקרים אנחנו נראה שיש לכלב יציאות רכות אשר במרבית המקרים הופכות ליותר מוצקות לאחר כשבועיים של האכלה באקאנה.

החברה טוענת שבמידה והכלב קיבל מזון פחות איכותי בעבר שמבוסס בעיקר על פחמימות פשוטות, לאחר כ4 שבועות מהרגע שיעבור לאקאנה, נוכל לראות שיפור משמעותי ברכות הפרווה שלו ונעימות העור.

כדי להכין את גוף הכלב או החתול לאחוזי חלבון גבוהים במיוחד מן החי, שאנחנו מעבירים אותו מזון אחר, כדאי לעשות את זה בתהליך מדורג ולא בבת אחד.

אחרי העברה הדרגתית, אתם תוכלו לראות בעצמכם את השיפור במראה הכלב או החתול.

סטנדרט הייצור הפיתוח האריזה והשילוח של אקאנה הוא מבין הגבוהים ביותר בעולם, השימוש האינטנסיבי ברכיבים טריים ומעולים עם בקרת איכות ללא פשרות הוא מה שהופך את אקאנה למובילה עולמית.

החברה דוגלת בכך שכל כלב או חתול שהם מאכילים הוא ממש כמו חברם הטוב ביותר שהם מגדלים בבית והם חושבים ללא הרף כיצד הם יכולים לשפר את איכות חייו באמצעות מזון מנצח, בין אם זה באמצעות רכיבים טובים או מגוונים יותר ובין אם זה בגודל אריזות משתלם ונוח יותר.

ACANA תמיד היו פורצי דרך בכל מה שקשור לחזון והובלת השוק העולמי, הם היו הראשונים לזהות את העלייה במודעות לתזונה בבני אדם והשכילו ליישם את הידע הזה על תזונת כלבים וחתולים.

פחות רכיבים מעובדים וחומרי גלם זולים שנועדו למלא את בטן הכלב ויותר רכיבים איכותיים טריים והוליסטים שנועדו לתרום לרווחה והבריאות של הכלבים והחתולים.

מזון אולטרה פרימיום או בעצם מזון שמכיל בעיקר בשר או דגים מן החי, פחמימות מורכבות ופחות חומרי גלם זולים כמו תירס, סויה או תפוחי אדמה.

אם נחלק את תזונת הכלב לפירמידה או עוגה, אז החלק הגדול של הקלוריות צריך להגיע מחלבון מן החי ושומן איכותי מן החי ורק חלק קטן צריך להגיע מפחמימות, בהתאם לתזונה ממנה נהנים כלבים זאבים וחתולים בטבע.

כי האמת היא שכלבים וחתולים צריכים תזונה שהיא דיי דומה בבסיסה לזו של בני אדם, כמה שפחות חומרים מעובדים וסינטטיים וכמה שיותר רכיבים טבעיים טריים ומזינים.

בכל כופתית או גרגר מזון של אקאנה, יש כמות בשר וחלבון מן החי שהיא גבוהה במיוחד.

עכשיו זה לא מספיק שיהיה בשר, צריך גם לשים לב איזה בשר נכנס לשקי המזון של אקאנה, החברה עושה מאמץ מיוחד לבחור בעלי חיים שגדלו בצורה כמה שיותר חופשית וטבעית.

ברגע שעושים שימוש בבקר, עופות, דגים וכבשים שגדלו חופשיים לשוטט במרעה, כמות הסטרס שלהם תפחת, התזונה שלהם תהיה עשירה ובריאה יותר וכך הם יהיו עשירים יותר בויטמינים, מינרלים וחומצות שומן חיוניות כמו אומגה 3 ו6.

אז נכון שחומרי הגלם הללו יהיו יותר יקרים בצורה משמעותית מחיות שגדלו בצורה תעשייתית יעילה וקרה אבל הרווח התזונתי שווה את זה ללא ספק.

 

אז כמה חלבון יש באקאנה?

התיאורה הרווחת כיום היא שלכלבים ולחתולים עדיפה תזונת מבוססת בשר בעיקרה כלומר קרניבורית, בגלל זה אקנה משתדלים שלא לרדת מרמה של כשבעים וחמש אחוז חלבון מן החי בפורמולות שלה.

מדובר בנתון גבוהה מאוד שעומד קנה מידה אחד עם תפיסת התזונה הקרניבורית.

מניסיון, כלבים וחתולים מגיבים היטב לסוג התזונה ברוב המקרים והיא גורמת להם להיות חזקים בריאים ורזים יותר.

אקאנה 17 ק"ג

שקי המזון הגדולים והמשתלמים של אקאנה מגיעים גם בשקי גדולים של 17 ק"ג. השקים האלה מתאימים למי שרוצה לחסוך במחיר פר קילו, למגדלי כלבים גדולים במיוחד מעל 25 ק"ג ולאלו שצריכים להאכיל יותר מכלב אחד.

אקאנה גורים גזע גדול

מזון המיועד לגורי כלבים שעתידים לשקול יותר מ25 ק"ג בבגרותם, המזון מכיל רכיבים מיוחד כמו כונדרואיטין וגלוקוזמין כדי לבנות מערכת שלד מאסיבית צפופה וחזקה שתוכל לשאת את משקל הכלב לאורך כל חייו.

מגיע בשקי חיסכון של 17 ק"ג, גודל הכופתיות מותאמים לכלבים וגורים גדולים וכך גם איזון החלבון השומן והנוטריאנטים השונים.

אקאנה מבצע

באנימל שופ ניתן לקבל מבצעים וקופונים כלליים אשר ניתן לשימוש על המוצרים השונים של אקאנה וכך להיות ממחיר משתלם במיוחד מעבר למחיר האטרקטיבי הרגיל.

אקאנה רכיבים

הרכיב הראשון בכל המתכונים של אקאנה הוא תמיד בשר, לא תמצאו תירס, סויה או אורז ברשימת הרכיבים אלא בעיקר רכיבים מן החי, פחמימות מדגנים מלאים או קטניות ומעט חומרי טעם וריח טבעיים.

אקאנה גוניור

אקאנה ג'וניור היא הפורמולה שמיועדת לגורי כלבים לרוב עד גיל שנה, בתקופה זה הם חווים גדילה והתפתחות מואצת ולכן צריכים ריכוז אבות מזון שונה מזה של כלבים בוגרים או מבוגרים.

אקאנה גורים

אקאנה גורים הוא מתכון המיועד לכלבים עד גיל 12 חודשים, במהלך השנה הראשונה של חייהם, רוב הכלבים יגיעו למשקל המלא שלהם ויהפכו מגורים קטנטנים ולכלבים בוגרים ומרשימים.

במהלך התקופה הזאת, הכלבים צריכים מזון שיהיה עשיר יותר בחלבון ושומן, שיהיה דחוס יותר אנרגטית וקלוריות כך שהם גם יוכלו להשתולל ולשחק וללעוס כל היום וגם לגדול ולהתפתח בצורה תקינה ומיטבית.

אקאנה פסיפיקה

אקאנה פסיפיקה ידועה בכך שהוא מספק לכלב ולחתול תזונה איכותית ומצוינת שמבוסס על דגים טריים ומעולים.

כלבים שאוהבים דגים, יעופו על אקאנה פסיפיקה, רשימת הרכיבים היא ללא תחרות והתוצאות בשטח הם מעולות, אוכל טעים ומזין שגורם לפרוות הכלב לזרוח.

אקאנה כבש

זה לא סוג שכלבים פשוט אוהבים טעם כבש, לכן אקאנה כבש מכיל כמויות גבוהות של בשר כבש טעים ואיכותי. הארומה הייחודית של שומן הכבש גורמת לכלבים להשתגע שהמזון פוגע בתחתית הקערה שלהם. כמות אומגה ה3 הגבוהה והחלבון ההיפואלרגני הנוח לעיכול תורמים רבות לפעילות מעיים תקינה ורכות פרווה. בעלי כלבים רבים של גזעים הנוטים לבעיות אלרגיה בוחרים להאכיל את הכלבים שלהם במזונות מבוססי כבש.

אקאנה חתולים

לא תמצאו הרבה מתחרים לאקאנה לחתולים, כמות החלבון הגבוה מן החי והטעימות הגבוהה בשילוב עם רכות הפרווה והיציאות הסדירות במרבית המקרים הופכים אותו למוצר מוביל ומנצח.

אקאנה לחתולים מגיע בטעמי עוף ברווז והודו, סלמון ודגים ויכול להיות ללא דגנים או עם כמות דגנים מופחתת.

אקאנה ברווז

ברגע שהכלב שלכם יתפס לטעם הברווז של אקאנה, הוא יתקשה לשחרר, ניחוח ייחודי בשילוב עם אפונה, יוצר מזון נטול דגנים טעים במיוחד.

כלבים בעלי אלרגיה לעוף בהרבה מקרים יוכלו להנות מאקאנה ברווז ללא חשש.

אקאנה לייט

כלבים רבים סובלים מעודף משקל ובמרבית המקרים היא נובעת ממזון לא מתאים וחוסר בפעילות גופנית.

אקאנה לייט מכיל כמות חלבון גבוהה בשילוב עם כמות שומן נמוכה במיוחד, כך הכלב יכול לרדת במשקל מבלי לאבד הרבה מסת שריר יקרה שיכולה לתרום רבות לקצב חילוף החומרים שלו.

אקאנה סניור

הצרכים התזונתיים של כלבים מבוגרים מעל גיל 7 הם שונים מאלה של כלבים צעירים, לכן אקאנה סניור מכיל פחות קלוריות על מנת למנוע עלייה לא רצויה במשקל וגם ויטמינים ומינרלים שנועדו להזין ולתמוך בגוף הכלב המזדקן.

החברה הקנדית אקאנה מייצרת אוכל לכלבים איכותי המיובא בארץ לכלבים שרגישים למזונות אחרים ולכלבים שרוצים לשמור על בריאותם והתפתחותם.

ההתאמה הביולוגית שהחברה עושה עם מתכוני הפליאו שלה מתמקדת בעיקר בבשר שמקורו בגידולי חוות בקנדה המגדלות עופות, דגים וביצי חופש. 

חלבונים מהחי הם המזון האולטימטיבי לצורך עיכול תקין ועור בוהק.

המאמר יפרט על תזונה ביולוגית ומדוע אקאנה אוכל לכלבים מומלץ לשימוש.

כלב

חשיבותה של התזונה הביולוגית לכלבים שלכם

כלבים, בדומה לבני האדם הם אוכלי כל.

צריכת כמות החלבונים שלהם צריכה להיות במינון סביר ולא בכמות מוגזמת מכיוון שהגוף שלהם מפריש חלבונים שאינם מנוצלים דרך השתן.

זו הסיבה שלאיכות החלבונים יש יותר חשיבות מהכמות שלהם על מנת שיספגו בגוף.

במיוחד כשמדובר על כלבים עם בעיות רפואיות, התזונה שלהם צריכה להיות מאוזנת מבחינת חלבונים, פחמימות ושומנים, אחרת צריכת חלבונים גבוהה מדי תזיק להם.

המומחים טוענים שיש להשתמש במקורות מזון נוספים לצורך אספקת החלבונים ולא רק בבשר.

בשל העובדה שהיחס בין הסידן והזרחן אותם הכלבים מקבלים בחלבונים, משתבש כשמדובר בבשר נטו עלולות להיווצר בעיות בכליות ובעצמות.

כדי למנוע תופעות כאלו חשוב להתמקד באיזון המספק את כל אבות המזון וכמות חלבון במינון הראוי.

למי מתאימה תזונה ביולוגית ולמי לא?

למי מתאימה רמת החלבון?

מזון לכלבים עם רמת חלבון גבוהה עלול לגרום לעלייה במשקל אצל כלבים מסוימים ולהזיק לכלבים עם בעיות בכבד ובכליות בצורה שתחריף את המחלות.

ביחד עם זאת, לכלבים בריאים ישנן דרישות תזונתיות התואמות לגודלם, גילם ולצרכים שלהם ולכן הם צריכים יותר חלבון.

במקרה של אלרגיה

אם ניקח למשל גורים שצריכים לצמוח ולהתפתח, יותר חלבונים יסייעו להם בהתפתחות התקינה.

גם כלבים אלרגנים לסויה, תירס, גלוטן, דגנים וכיוצא בזה ימצאו בתזונה הביולוגית נחמה.

לפיכך, באקאנה מקפידים על 75% חלבון באוכל על מנת לסייע לכלבים הרגישים למזון אחר.

אקאנה אוכל לכלבים המבוסס על חלבונים

בין אם מדובר על הרכב גדול של בשר ובין אם על דגים, התגובות האלרגיות מצטמצמות באופן ניכר בפורמולות של אקאנה.

קל לעכל את החלבונים הביולוגיים והם מצוינים לעור ולפרווה.

כמות החלבון יעילה על מנת לייצר מסת שריר ולמנוע מחלות.

חברת אוכל לכלבים אקאנה יצאה בסדרות שונות כמו ריטג' וסינגלס שהן יוצאות דופן מבחינת איכות החלבונים וכמותם עבור כלבים הסובלים מרגישות למזון אחר.

כמו כן, סדרת הלייט שלהם מסייעת לכלבים עם עודף משקל מכיוון שהיא מאוזנת מבחינת הקלוריות.

כלב

האם למזון המיובא מחו"ל יש פיקוח?

כאמור acana אוכל לכלבים מיובא מקנדה.

במפעל עצמו יש פיקוח על מרכיבי המזון ובדיקות הנוגעות לייצור המזון ואחסנתו.

מדובר בפיקוח מחמיר על איכות הבשר והדגים מהספקים השונים בדיוק כפי שמבצעים ביקורת ופיקוח על מזון המיועד לאדם.

לפיכך, גם המזון עצמו מיוצר במפעל בצורה קפדנית ומשווק לישראל ומדינות אחרות כך שהוא עומד בכל התקנים האירופאיים המחמירים ביותר.

הבישול במפעל הוא בישול איטי וארוך בלי תוספת של מים, דבר שגורם לשמור על הערכים התזונתיים.

שקי אוכל של החברה המגיעים לחנויות המחמד בארץ נושאים את תו התקן ואת רשימת המרכיבים המדויקת של המתכון בכל פורמולה.

כל שק שוקל בין 2-17 ק"ג בהתאם לגודל הכלב והכמות הרצויה לו. המחיר של השקים מתאימים לכל כיס.

תפריטים מגוונים לכלבים שאותם מציעה אקאנה

כאשר תבחרו את האוכל האופטימלי לכלב שלכם תוכלו לבצע את הבחירה מתוך מגוון תפריטים בהתאם לטעם הכלב, גילו ומצבו הבריאותי.

ישנם תפריטים של עוף עם ירקות בלי חיטה, תירס וסויה שיסייעו למערכת העיכול ותפריטים המכילים ברווז, כבש או דגים.

הפחמימות אותן מוסיפים לתפריטים מורכבות ולכן הפירוק שלהן לוקח זמן והכלבים חשים בשובע.

המינון הנמוך שלהן בשילוב חלבונים יעיל מכיוון שהתפריט מאוזן ומכיל את כל מרכיבי המזון הדרושים לכלבים בין אם אלו גורים ובין אם כלבים בוגרים.

גם תפריטים המשלבים ירקות או פירות יסייעו למערכת החיסונית של הכלבים בשל כמות הוויטמינים והמינרלים שהם מכילים.

תפריט עשיר בסיבים תזונתיים יסייע לחילוף החומרים ולתחושה נינוחה.

ככל שתקפידו להתאים את התפריט הנכון לכלב שלכם, כך תשפרו את אורח חייו.

כלב

ההבדל בין תזונה ביולוגית לתזונה טבעונית

מזון טבעוני לכלבים ניתן רק במקרים בהם הכלב רגיש לחלבון מן החי.

מדובר על מזון צמחי עם כמות גדולה של סיבים תזונתיים המבוסס על פחמימות שהופכות לגלוקוז אצל הכלבים בעת העיכול.

יש לכך השלכות בכל הנוגע לרמות הסוכר בגוף ולתפקוד הלבלב.

גם בהקשר של הסיבים התזונתיים לכלבים מספיק לקבל מהם כ-5% ולא בכמויות גדולות כפי שיש בצמחים.

יתר סיבים עלולים לגרום לאי ספיגה של המינרלים החיוניים לגוף ולקושי בעיכול שלהם.

באופן כזה הכלב גם לא יקבל את כמות הקלוריות הדרושה לו.

לעומת זאת, תפריט מאוזן המבוסס על יותר חלבון וכמות קטנה של פחמימות ומזון צמחי, יאפשר לכלב להיות במשקל תקין.

לקבלת סיוע בהתאמת האוכל לכלבכם, צרו קשר עם החנות.

מותגים
טעם המזון
מחיר
19699
סוג המזון
סוג התזונה
גודל הגזע
שלב בחיים
משקל
דילוג לתוכן