/
/
אורבן צ'ויס - URBAN CHOICE

אורבן צ'ויס - URBAN CHOICE

מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
6346
גיל
משקל

אורבן צ'ויס URBAN CHOICE

אורבן צ'ויס אוכל לכלבים וחתולים

אוכל לכלבים וחתולים אורבן ברמת סופר פרימיום אשר פותח במיוחד עבור סגנון החיים העירוני, מתכונים מעולים וטעימים במיוחד לכלבים וחתולים שצריכים אוכל טעים ומאוזן עבור רמת פעילות שמאפיינת מגורים בדירות.

האתגר המרכזי שאורבן צו'יס מתמודד עימו הוא הלחצים והתחלואות שמאפיינים כלבים וחתולים שמתגוררים בעיר, חיות אלו לא נדרשות להתאמץ ולהוציא אנרגיה עבור צייד המזון ולכן הן מבצעות פחות פעילות גופנית שיכולה לגרום להשמנה ועליה לא רצויה במשקל שכמובן אינה מטיבה עם המצב הבריאותי.

מזון ללא דגנים

כלבים וחתולים אינם רגילים באופן טבעי לצרוך כמות גדולה של דגנים, חסר להם את האינזים עמילאז (בניגוד לבני אדם) שתפקידו לפרק את העמילן המצוי ברוב הדגנים.

לכן הניסיון לעכל ביעילות דגנים עלול להיות מאתגר עבורם, ועלולות להיווצר תופעות בעיתיות כמו השמנה במקום הפקת אנרגיה כשפירוק המזון אינו מתבצע בצורה הנכונה.

על כן החברה החליטה לספק ליין מוצרים ללא דגנים, במיוחד עבור הכלבים והחתולים העירוניים שנוטים להיות פחות פעיליםותוצאה מכך עשויים להיות חשופים להשמנה אף יותר.

שילוב מנצח של אבות המזון

הסוד הוא במינון, כמות מדויקת של חלבון שומן פחמימות וויטמינים ומינרלים מספק לחיית המחמד שלכם כל מה שהיא צריכה מהמזון.

רכיבים שמעודדים עיכול קל והפגת מתחים

פורמולות עשירות בפרוביוטיקה ורכיבים בעלי ספיגה מהירה כדי לאפשר עיכול נוח קל ומהיר, עשבי מרפא עשירים מספקים תזונה הומאופתית מיוחדת להרגעת מצב הרוח.

הגנה מכף רגל ועד ראש

מתכוני הכלבים מכילים כמות גבוהה של אבץ אומגה 3 ספירולינה כורכום ורכיבים מיוחדים נוספים אשר נועדו להפחית גירויים ולהעשיר את רקמות העור עם דגש על כפות הרגליים שנאלצות להתמודד עם אתגרי מזג האויר כמו חום וקור קיצוני.

עושים סוף לכדורי שיער אצל חתולים!

התקפה משולבת למניעת נשירה על ידי שימוש בכמויות גבוהות של אומגה 3 ו6 איכותיים מדגים ביחד עם סיבים תזונתיים מיוחדים מאפשר לצמצם משמעותית את כמות כדורי השיער ומאפשרים לחתול להנות מאיכות חיים גבוהה מבלי הצורך להתאמץ ולנסות לפלוט כדורי שיער טורדניים.

מתכוני אורבן צ'ויס מכילים:

פרוביוטיקה חיובית – Enterococcus faecium 109 לעיכול קל, חיזוק מערכת החיסון הטבעית ושיפור מצב הרוח הכללי.

נוגדי חימצון המגינים את חיית המחמד ברמת התא: ספירולינה, תרד, ברוקולי, חמוציות ואוכמניות.

אומגה 3 ו6 לשיפור הבריאות הכללית, הזנת העור והשיער, שיפור בריאות כלי הדם ועוד.

טאורין – רכיב חיוני לשמור על שרירי הלב בריאים ומתפקדים

גלוקוזמין וכונדרואיטין – להזנת השלד המפרקים והעצמות ושמירה על רמת תפקוד גבוהה וללא כאבים מיותרים.

L קרניטין לזירוז קצת חילוף החומרים וסיוע בשמירה על משקל מיטבי

DHA ו EPA בפורמולות הגורים, חומצות שומן אלו הכרחיות על מנת לאפשר התפתחות תקינה של המערכת הקוגניטיבית של הגורים הצעירים.

חשוב לזכור את הכללנפש בריאה בגוף בריא!

מחקרים מצביעים על כך שלמצב הגופני יש השפעה ישירה על מצב הרוח, כמות המתח והבריאות הנפשית הכללית.

חיות המחמד שלכם אינם יוצאים מן הכלל, חלק משמעותי מהפתרון להתמודדות עם האתגרים הנפשיים השונים שחיי העיר מביאיםהיא לדאוג שיש לחיית המחמד את הכלים להתמודדות עמם.

הדרך לבנות בניין גבוה, יפה ויציב, שיחזיק לאורך ימים ושניםהיא קודם כל לדאוג ליסודות איתנים שנבנו בפיקוח של אנשי מקצוע מהימנים.

היו בטוחים שהנוסחאות לפיתוח ויצור המזון האיכותי של אורבן צ'ויס, מיוצרים תחת עינם הבוחנת של סגל מקצועי ואמין של ווטרינרים ומומחים לתזונה מהשורה הראשונהומהווים יסודות מצוינים לבניין חיים ארוכים, בריאים ושמחים של החתול והכלב העירוני.