רצועת עור לכלב

רצועה עור לכלב היא רצועה יוקרתית, אלגנטית ומלאת סטייל. היא מתאימה לטיולים מחוץ לבית ומוסיפה הרבה חן לכלבים. רבים מבעלי הכלבים משתמשים בה בתחרויות גזעים או תחרויות מרוץ, בעבודות גישוש או פטרולים. מדובר על רצועה טבעית, חזקה מאוד ועמידה למים שניתן לנקות בקלות. מבחינת מחיר היא אמנם היקרה ביותר אך גם הקלאסית ביותר ועולה במראה שלה על כל סוגי הרצועות. 

 

רצועת עור לכלב למטרות אימון ומרוצים

מרוץ כלבים או תחרות ספורט בין כלבים היא דרך מקובלת בעולם לגייס תרומות לנזקקים ולעיתים לצורך הימורים. בארץ נוהגים מדי פעם לעשות הפנינג של תחרויות אילוף בין כלבים. בנוסף, ישנן תחרויות בין הגזעים השונים בארץ ובעולם.

התאחדות הכלבנים בארץ מקיימת תחרויות כמו כלב השנה המיועדת לגזעים וישנן גם יוזמות אחרות כמו הכלב הבא של ישראל שלאו דווקא מתמקדות בגזעים, אילוף או יופי, אלא חיפוש תכונות אחרות כמו סטייל ואישיות.

בכל תחרות בה הכלב משתתף באופן ייצוגי הוא צריך להיראות במיטבו ואין כמו רצועת עור כדי להעניק לו את המראה הטוב ביותר. רצועת עור נחשבת לאיכות גבוהה. היא משרתת את בעליה לאורך כל חיי הכלב מבלי צורך להחליפה ולכן לא מעט אנשים בוחרים בה גם לשימוש יומי.

 

רצועת עור חזקה לטיולים עם הכלב

מכיוון שעור טבעי הוא חומר גלם חזק בניגוד לניילון או חומרים אחרים, הוא אינו מתבלה כל כך מהר ולכן עמיד לאורך זמן. רצועות אחרות אינן תמיד נוחות לאחיזה ואף גורמות לשפשוף בכפות הידיים. לעומת זאת העור נוח לאחיזה ואינו פוצע את כפות הידיים.

כאשר משתמשים ברצועת עור להליכות יום יומיות, החלק בו אוחזים מתרכך עם הזמן ומתאים את עצמו לכף היד של בעל הכלב. בנוסף, ישנן רצועות שלהן יש טבעת צפה על הידית שאליה ניתן לחבר רצועה נוספת כדי שהרצועה תהיה ארוכה ותאפשר לכלב מרחב.

 

רצועת עור נוחה לכלבי גישוש ולפטרולים

ישנם גזעים שונים של כלבים שמאמנים לצורך עבודות גישוש ופטרולים. מדובר על כלבים המגלים חומרי נפץ, סמים, נעדרים, הצלה ועוד באמצעות חוש הריח וחוש השמיעה. כמו כן כלבים אחרים עובדים בפטרולים ושומרים על מקומות בהם יש צורך בסיוע של כלבים.

בין אם מדובר במשטרה או בצבא ובין אם מדובר בגופים פרטיים בוחרים בגזעים ספציפיים לאילוף כדי שישרתו את המטרות השונות בשל חושיהם המפותחים ועל מנת למנוע מבני האדם להסתכן. כל הגופים הללו נעזרים ברצועות עור להולכת הכלבים.

מכיוון שרצועת עור היא הנוחה והאיכותית ביותר, לאנשי הביטחון בגזרות השונות קל יותר להתנהל ולנווט את הכלב עם רצועת עור המשמשת ככלי חיוני לעבודתם. למשל, ניתן למצוא רצועת עור רב תכליתית בסגנון משטרתי.

 

למה משמשת רצועת עור רב תכליתית?

רצועת עור רב תכליתית מתאימה לצרכים אותם הזכרנו לרבות טיולים. ניתן ללכת איתה מעבר לכתף, לגב או לבית השחי, להשתמש בה כחבל קשירה, לצורך טיולים, כרצועת מותניים, להובלת שני כלבים ושימוש באורך המלא שלה.

ניתן לקצר ולהאריך את הרצועה, לקפל אותה, לקשור, לשנות את מצבי הטבעת הצפה ועוד. למעשה ניתן לעשות באמצעותה 7 פעולות ולכן היא ייחודית. מלבד זאת מדובר על 100% עור טבעי בעבודת יד וקרבינה יצוקה ברמה גבוהה.

 

אלו סוגי עור יש לרצועות עור לכלבים?

רצועה מעור איטלקי היא רצועה איכותית המשמשת לאחיזה איתנה של כלבים מסיביים וגדולים. מדובר על עור בלאנק מאוד יוקרתי בשל הרכות והגמישות שלו. היא מתאימה למטרות אילוף ולטיולים נעימים ונוחים בסטייל ובאורך.

בנוסף ניתן למצוא רצועות מעור נאפה באורך קצר המתאימות לאילוף ואימון הכלב, רצועות מעור אנגלי שמתאפיין ברכות, עור קלאסי, דקורטיבי ועוד. למשל, רצועת עור קלועה מעור קלאסי היא בעלת לולאת משיכה המסייעת לשליטה ואילוף הכלב.

 

התאמת הקולר לרצועת עור למראה המושלם

על מנת לעשות את הסטיילינג המושלם ניתן לעצב לבד, אם יש לכם ידיים טובות, קולר ורצועת עור תואמים באמצעות הדרכה אותה ניתן לקבל ביוטיוב. לחילופין, ניתן למצוא בחנויות רצועת עור עם קולר תואם מעור נאפה רך ומרופד מבפנים בשביל הנוחות.

מבין הדגמים השונים ניתן למצוא קולר עור עם ניטים ולהתאים אותו לרצועה דומה, קולר ורתמה מעור טולסה מעוצבים ואפילו רצועות עור חנק ללא צורך בקולר או רתמה.

 

ההבדל בין רצועות עור לרצועות אחרות לכלב

חשוב לבחור ברצועה המתאימה לכם ולכלב שלכם מבחינת הנוחות, השליטה והסטייל אך לזכור שרצועות עור לכלב הן יקרות יותר מרצועות אחרות. עם זאת הן גם יותר עמידות ועשויות מחומר איכותי. לכן ההחלטה אם להשקיע ברצועת עור היא אינדיבידואלית ובהתאם לכיס.

ככל שתשקיעו בהתאם לצרכים שלכם כך התוצאות יהיו טובות יותר ולכן מומלץ לבדוק מהן המטרות והצרכים שעבורם בוחרים את הרצועה האולטימטיבית.

לייעוץ והכוונה בנושא של רצועות לכלבים ולרצועת עור בפרט צרו קשר עם החנות בטלפון או במייל – מענה מהיר מובטח.

להזמנה חייגו :