רצועה לכלב פלקסי

רצועה לכלב פלקסי נמתחת היא המצאה חדשנית של חברה גרמנית ידועה. ניתן להאריך אותה באמצעות גלילה ולאפשר יכולת תנועה ותמרון לכלב בהתאם לכל מצב. כאשר מאמצים כלב דואגים לו למזון וציוד איכותי המספק לו אפשרות לבצע פעילות גופנית ולחוש בטחון ונוחות. חלק מכך הוא בחירת הרצועה האופטימלית. המאמר יעסוק ברצועה לכלב של חברת פלקסי שתעניק לכלב ולכם חיים נוחים ומאושרים.

 

מה כלבים צריכים כדי לחיות טוב?

אימוץ כלב הוא אחריות גדולה. יש לדאוג עבורו למזון איכותי במיוחד אם הוא רגיש או נושא בעיות בריאותיות, לדאוג לכלים נקיים, שבב זיהוי, קולר איכותי ומילוי צרכים בסיסיים כמו פעילות גופנית.

הכלב צריך להרגיש חופשי ומשוחרר בזמן הפעילות בחוץ וביחד עם זאת להיות קשור על פי החוק בישראל. לא תרצו שהכלב שלכם ירוץ לכביש, יקפוץ על עוברי אורח או ירים דברים מזוהמים מהרצפה בזמן הטיול.

היציאה מהבית עם הכלב צריכה להיות גם אופציה לעשיית צרכים, למילוי הסקרנות של הכלב ולחופש תנועה מרבי. מכיוון שהרצועה של פלקסי מתארכת היא היעילה ביותר למילוי צרכים אלו.

 

החשיבות של רצועה מתארכת בזמן הטיול

כאשר יוצאים לטיול עם הכלב מובילים אותו כדי שיחקור, יריח ויעשה את צרכיו. אף אדם לא מעוניין שהכלב יגרור אותו, יעצור אותו וישלוט בהליכה. למעשה כלבים הולכים פי 3 יותר מאשר הבעלים שלהם ולכן חשוב להיות בשליטה.

כשמדובר ברצועה נמתחת ניתן לשלוט בהליכה מצד אחד ולאפשר לכלב מרחב שיותיר אותו בכושר מצד שני. מעבר לכך, באמצעות רצועה איכותית ניתן לשמור על קשרים טובים עם הכלב ולהפיק מהטיול איתו חוויה נעימה.

 

היתרונות והיעילות של רצועה לכלב פלקסי

הרצועה הנמתחת של חברת פלקסי עשויה מחומרים מדויקים ומורכבים ולכן היא הפכה לשם מותג בכל העולם. את הדגמים השונים ייצרו בחברה באמצעות פטנט ייחודי המותקן בצורה ידנית שעבר בקרת איכות מקיפה ועומד בכל התקנים הדרושים.

כמה מילים על החברה עצמה

במפעל הגרמני של פלקסי עובדים 300 עובדים ששוקדים על מלאכת יד על מנת לייצר רצועות איכותיות המותאמות לכל סוגי הכלבים ולכל הגזעים ומשדרגים את איכות החיים שלהם.

 

התאמת רצועת פלקסי למידות של הכלב

מכיוון שהרצועות של פלקסי מגיעות במידות שונות, יש להתאימן למשקל הכלב ולמידת האורך הרצוי בהתאם לגילו וגודלו. למשל, רצועה במידת SMALL ובאורך של 5 מטר מתאימה לכלבים שמשקל גופם עד 12 ק"ג.

לעומתה, רצועת פלקסי פס קומפורט במידה LARGE ובאורך של 8 מטר, מתאימה לכלבים מגזע גדול או ענק השוקלים יותר מ-50 קילו. ברצועה זו גם קיים כפתור קפיצי שעוצר את הפס, מקבע אותו ומאפשר שליטה על טווח המרחק של הכלב.

רצועות אלו מתכווננות גם לגודל היד של האוחז ברצועה על מנת שהאחיזה תהיה אופטימלית ותאפשר שליטה מרבית בכלב.

 

מדוע ישנם המתנגדים לרצועה נמתחת לכלב?

לא כל בעלי הכלבים בעד רצועה נמתחת מכיוון שעל פי עניות דעתם הכלב אינו מבין את הגבול של הרצועה וכאשר הוא מגיע לקצה של הפס הנמתח הוא מקבל מכה בצוואר. בנוסף, הם טוענים שהכלב מושך ברצועה מסוג זה.

בזמן שישנה רצועה בה המתח קבוע הכלב מתרגל אליה. לעומת זאת, כאשר אין מתח הכלב לוחץ על הרצועה כשהוא נשען קדימה, לא יכול לשחרר עוד אורך ומושך את בעליו איתו. סיבה נוספת לטענתם היא שהמעצור עלול להישבר ולסכן את הכלב.

כלומר, מנגנון נעילה שבור לא יעצור כלב שרץ לכביש והוא עלול לקפח את חייו. יתרה מכך, לטענתם רצועה נמתחת מאפשרת לכלב לפגוע בעוברי אורח או להיפגע בעצמו כשבעליו אינו שולט ברצועה או שם לב לכך.

כל הטענות הללו מתייחסות לכלבים היפראקטיביים שקשה לשלוט בהם ממרחק או לגורים שעוד לא הולכים באותו הקצב כמו בעליהם.

 

הרצועה הנמתחת של פלקסי בדגם משופר

למרות הסיבות השונות המתנגדות לרצועה נמתחת, הרצועה של פלקסי מספיק בטיחותית ויעילה ולכן תמנע תקלות כמו מנגנון שעלול להישבר או חוסר שליטה. מדובר על מוצר אמין וייחודי המיוצר בהקפדה בטיחותית מעבר לסטנדרטים הרגילים.

הדגם החדש והטוב יותר

לאחרונה חברת פלקסי יצאה בדגם חדש ומשופר הנקרא ניו קלאסיק בו שקדו על מנגנון, חידושים ותוספות לרצועה איכותית ומשופרת. למשל, תוספת של קופסת חטיפים לרצועה או מתקן שקיות קקי.

הדגם המשופר כולל נעילה חדשנית המאפשרת שליטה אופטימלית ונוחה מהדגמים האחרים ומסירה כל ספק של מתנגדי הרצועות הנמתחות. חשוב לציין שהמוצר עבר ביקורת קפדנית לפני שיווקו.

 

אצל פלקסי הכבל לעולם לא נתקע

אם אתם חוששים שהילד במשפחה המוציא את הכלב לטיול יסתבך עם הרצועה הנמתחת של פלקסי הסירו דאגות מליבכם. אומנם הרצועה מאפשרת לכלב למשוך את הכבל למרחק אך היא גם דואגת להחזיר את הכבל למקומו בשליטה קלה המותאמת גם לילדים.

כמובן שהילד לא צריך להתנסות לבד עם הרצועה. צאו ביחד כמה פעמים, הניחו לו להחזיק את הרצועה עד שהוא ישלוט בה כראוי. לייעוץ נוסף פנו אלינו ונדאג שתהיו מרוצים.

להזמנה חייגו :