קולר חשמלי לכלב פטסייף

קולר חשמלי לכלב פטסייף הוא הדרך המהירה והיעילה ביותר לאילוף הכלב על מנת שהכלב ירגיש ביטחון. באמצעות מוצר פורץ דרך זה, הכלב שלכם לא ירוץ לכביש, לא יהיה מסוכן לסביבה ולא ייפגע מבחינה גופנית או נפשית. כבעלי הכלב תוכלו לנשום לרווחה כי יהיה לכם יותר חופש פעולה בהתנהלות מול הכלב מבחינת משמעת ושליטה בהתנהגותו. המאמר יעסוק ביעילות של קולר חשמלי לכלב פטסייף.

 

היתרונות של קולר חשמלי לכלב פטסייף

חברת פטסייף היא חברה אמריקאית שהפכה את אילוף הכלב לאלמנט ידידותי, קל ומהיר. החברה עושה שימוש ברכיבים אלקטרוניים מתקדמים לצורך ייצור קולרים העובדים באמצעות שלט אלחוטי ומאפשרים שליטה ואילוף מרחוק של הכלב.

המוצר המהפכני של החברה מותאם למשקלם של הכלבים ומאפשר שליטה ממרחק של 300 מטר, 600 מטר או 900 מטר בהתאם לצורך. בנוסף, יש לו 15 רמות שונות של דרגות רטט עדינות ומסיביות יותר שאינן גורמות לכאב.

עמידות במים

מעבר לכך שמדובר במוצר העמיד במים, עם פונקציות של צפצוף, תאורת לילה וטעינה באמצעות סוללה, הוא עומד בכל התקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר ואינו מכיל חומרים או מתכות שיזיקו לכלב.

השימוש במוצר מקל על אילוף הכלב בצורה משמעותית ומקצועית ומשתדרג על פי ביקורת החברה. אך היתרון העיקרי שלו הוא היכולת לשלוט מרחוק ולאפשר לכלב להמשיך ולשחק, לרוץ ולנוע מבלי לכבול אותו או להפעיל עליו שיטות כוחניות או משיכות כמו בקולר חנק.

 

קולר חשמלי נגד נביחות של פטסייף

אחד השדרוגים של החברה הוא הפיתוח של קולר נגד נביחות העובד גם הוא על שלט רחוק ופועל בצורה אוטומטית כאשר הכלב נובח. כך נמנעים מאי נעימות עם השכנים ועוברי אורח ויכולים לשלוט בצורה ידידותית בעוצמת הנביחות של הכלב.

לקולר יש רכיב המזהה את תנודת מיתרי הקול של הכלב וכאשר הוא נובח נשלח רטט עדין המסייע לו להיות קשוב ולהירגע. זהו מוצר אפקטיבי במיוחד לכלבים שנלחצים בקלות או חשים בפחד דבר הגורם להם לנבוח ללא הפסקה.

 

מדוע מומלץ להשתמש בקולר החשמלי פטסייף?

ראשית מדובר על חברה בעלת מוניטין שהמוצרים שלה מביאים לתוצאות אופטימליות. שנית, הקולר החשמלי נמצא כיעיל וכמשפר התנהגויות לא רצויות של הכלב. למשל, כלבים הרצים לכביש, מתנפלים על אנשים או כלבים אחרים, מכניסים לפיהם חפצים מסוכנים ועוד.

על מנת שהכלב שלכם יידע מה מותר ומה אסור מבלי שתצטרכו להשתמש בגערות ובחיזוקים שליליים אחרים, הקולר החשמלי יעשה את העבודה בשבילכם ממש כמו באילוף מקצועי רק ללא ההוצאות הגבוהות הכרוכות בכך.

 

מה אומרים מאלפי הכלבים על הקולר החשמלי?

מאלפי הכלבים בארץ חלוקים בדעתם בכל הנוגע ליעילות של הקולר החשמלי. חלקם טוענים שקולרים מסוג זה מכאיבים לכלב וגורמים לו לפחד ולמצוקה. המתנגדים מדברים גם על כך שהמכשיר לא פותר בעיות התנהגותיות לאורך זמן.

אחרים טוענים שבעל הכלב חייב לקבל הדרכה ממאלף כלבים לפני שהוא משתמש במוצר כדי לא לגרום לכלב טראומה. ביחד עם זאת, ישנם מאלפים המשתמשים בעצמם בקולר החשמלי פטסייף לצורך אילוף.

אם משווים את הקולר החשמלי לקולר דוקרנים הצובט את הכלב או קולר חנק הלוחץ על צווארו של הכלב, כאן לא מדובר על מגע ישיר בעור, אלא על רטט עדין שמסמן לכלב לעצור. לטענת רוב המאלפים, אם מכניסים את השימוש במוצר בהדרגה ניתן לקבל תוצאות אופטימליות.

 

שינוי התנהגותי משיגים גם באמצעים נוספים

בין אם מדובר במאלפים מקצועיים ובין אם מדובר על אגודות לשמירת זכויות בעלי החיים, ישנן הדרכות לבעלי כלבים על מנת לשפר ולהביא לשינוי התנהגותי של הכלב. מדובר על שיטות של חיזוקים חיוביים כמו חטיפי אילוף, התמדה והרבה סבלנות.

על אף זאת, כמדובר בשמירה על בטחונו של הכלב וביטחונם של הסובבים אותו לעיתים יש לנקוט באמצעים אחרים שיזרזו את העניינים.

אם ניקח לדוגמה משפחה עם ילדים המגדלת כלב מסוג רוטוויילר או אמסטף הידועים ככלבים מסוכנים לסביבה, חייבים לחנך אותם בצורה יעילה ומהירה על מנת שלא יסבו נזק לסביבה כמו מקרים רבים עליהם שומעים בתקשורת.

לפיכך, חשוב לאלף או לגרום לשינוי התנהגותי באמצעות מילות עידוד וחטיפים, אך גם להיות חד משמעי כשמדובר בביטחון של הילדים שלכם. באמצעות השלט הרחוק של הקולר החשמלי לא תצטרכו להיות צמודים לילדים שלכם שמשחקים עם הכלב.

 

קולר חשמלי מגן על צווארו של הכלב

מכיוון שלא כל בעלי הכלבים מכירים את סוגי הקולרים השונים המזיקים לחוליות הצוואר של הכלב, הם נעזרים בהם מכיוון שכולם נוהגים כך. חשבו כיצד הייתם מרגישים אם הייתה מחוברת לצווארכם רצועה שאותה מושכים בכל רגע נתון. האם זה בריא?

התשובה היא לא. קולרי חנק מזיקים בצורה ניכרת לחוליות הצוואר. לפיכך, פיתחו את ההמצאה המהפכנית של פטסייף. בארצות הברית כבר הבינו שמדובר במכשיר הרבה יותר בריא לכלב המשיג תוצאות טובות.

לרכישת הקולר החשמלי של פטסייף צרו קשר עם החנות שלנו ותיהנו משירות מקצועי ואדיב במיוחד!

להזמנה חייגו :