חנות חיות בראשון לציון

חנות חיות בראשון לציון מתאימה לבעלי כלבים וחתולים מהאזור שרוצים לאבזר את הבית בציוד ולשדרג את איכות חיי חיות המחמד. ציוד סטנדרטי כולל מזון, מקום לינה, מוצרי היגיינה, מוצרים לאילוף ולפינוק בעלי החיים. המטרה היא לתת לחיית המחמד שלכם רווחה על מנת שתהיה חלק מהמשפחה ולכן אסור לוותר עליה. המאמר יעסוק בציוד מינימלי שצריך בכל בית עבור הכלב או החתול.

 

כיצד בוחרים חנות חיות בראשון לציון?

ראשית חנות חיות הנמצאת קרוב לאזור מגוריכם תהיה יעילה לצורך קנייה שוטפת של מזון וחטיפים לכלב או לחתול. כיום אומנם ניתן להזמין מוצרים לחיות המחמד באינטרנט אך חשוב שגם תהיה חנות זמינה ומקצועית לדברים דחופים ובסיסיים באזור המגורים שלכם.

על מנת לבחור בחנות איכותית, מקצועית ואמינה בחרו במקום בעל מוניטין ברמה גבוהה המחזיק מזון יבש פרימיום לכלבים וחתולים, שימורים, חטיפים המיוצרים בארץ או בחו"ל. תמיד חשוב שתהיה כתובת אליה ניתן לפנות להחזרת מוצרים, להחלפה או לייעוץ.

החנות האידיאלית תהיה חנות עליה יש המלצות וחוות דעת חיוביות. ניתן לבדוק אצל מכרים מהעיר, פורומים, קבוצות חברתיות או באתר של החנות את חוות הדעת. בין היתר חשוב שלחנות יהיה שירות משלוחים בחינם כדי שתוכלו לקבל את הסחורה עד הבית במהירות.

 

הציוד הבסיסי המומלץ לגידול חתולים בבית

גידול חתולים בבית מחייב אתכם למקם את הציוד הדרוש לחתול. בראש ובראשונה רכשו מזון יבש או רטוב המותאם לחתול שלכם מבחינת משקל וגיל. את המזון אחסנו במיכל אחסון אטום כדי שטריותו תישמר והקפידו למלא את קערות המזון והשתייה 2-3 פעמים ביום.

מכיוון שהחתול עושה צרכים בבית הקפידו שזה יהיה במקום אחד. מומלץ לרכוש ארגז חול מעץ ושקי חול המותאמים לאורך הפרווה ולסוג החתול שלכם. את החול יש להחליף על פי תדירות עשיית הצרכים ולבדוק שהחתול אינו מפתח רגישות לחול מסוים.

בנוסף, מומלץ שלחתול תהיה מיטה בה יוכל לנוח ולהתפנק. ליד המיטה ניתן להניח מתקן גירוד אליו יוכל החתול להגיע ולהתגרד כאוות נפשו במקום לשרוט חפצים או ריהוט. מדובר על צורך בסיסי וטבעי של החתול. אם הוא לא משתף פעולה השתמשו בתרסיס קטניפ.

תרסיס קטניפ יגרה וימשוך את החתול למקום הגירוד או לכל מקום אליו תרצו שהוא יגיע. למשל, כשקונים לחתול צעצוע חדש והוא לא משתף פעולה, מרססים אותו מעט על מנת לגרות לו את החושים ולזמן לו משחק שיסייע להתפתחות הקוגניטיבית והמוטורית שלו.

ישנם גם מוצרי היגיינה וטיפוח להם תזדקקו כמו: קוצץ ציפורניים, תכשירים לניקוי אוזניים ועיניים, תכשירים דנטליים, שמפו ומסרק עם שיניים בצפיפות המתאימה לשערותיו של החתול. הסירוק יעזור לכם למנוע כדורי שיער שמגיעים מליקוק הפרווה ישירות לקיבה.

 

הציוד הבסיסי המומלץ לגורים וכלבים בוגרים

גם הכלבים צריכים לאכול מזון איכותי ולא שאריות מזון ביתיות שאינן מהוות תזונה מלאה ומינון מיטבי של אבות המזון. גורים צריכים מזון המכיל יותר חלבונים וכלבים מבוגרים צריכים פחות חלבונים על מנת שתימנע מהם השמנה ומחלות שונות בהתאם לפעלתנות שלהם.

יש לשים לב שלכלבים אין אלרגיה ממזון מסוים ואם כן חשוב להתאים להם מזון היפואלרגני המבוסס על דגים או חלבונים אחרים. כאשר כלב מפתח אלרגיה למזון חייבים להחליף לו את המזון בהדרגה ולא בבת אחת. לכן יש להיות ערניים ולהתייעץ עם העובדים בחנות.

חוץ ממזון תצטרכו כלי אוכל ושתיה מנירוסטה, מיכל אחסון למזון ומיטה נוחה לכלב. בנוסף, חשוב מאוד להקפיד שיהיו בבית תכשירים למניעת פרעושים וקרציות, שמפו, מסרק או מברשת, גוזז ציפורניים ומכונת תספורת במידה ולא פוקדים מדי פעם את המספרה.

ניתן כיום לרכוש קולר נגד קרציות ופרעושים שישמש גם כזיהוי של הכלב שלכם אם הוא הולך לאיבוד ויבדיל אותו מכלב רחוב משוטט. בנוסף, רצועה לטיולים היא אלמנט הכרחי כי לא ניתן לשוטט עם הכלב בחוץ בלעדיה. רצועה שניתן לשלוט באורך שלה מומלצת יותר.

 

מוצרי פינוק לכלבים וחתולים שיעשו להם טוב

מבין מוצרי הפינוק לכלבים וחתולים ניתן למנות את הצעצועים השונים המעניקים תעסוקה, ענין, מאתגרים קוגניטיבית ומוטורית ומגרים את החושים. אלו יכולים להיות צעצועים שבהם מוחבאים חטיפים, כדורים, חבלים למשיכה ונשיכה, עצמות למשחק, משחקי לייזר ועוד.

גם חטיפים נחשבים למוצרי פינוק אך גם משמשים על מנת לשמור על היגיינת הפה והשיניים, לחיזוק שיני הגורים, למניעת כרסום רהיטים ונעליים ולאילוף. למשל, אילוף כלבים נעשה באמצעות חטיפים ולמרות האמונה שלא ניתן לאלף חתולים, הם יוכלו לסייע גם בכך.

 

כלוב נשיאה לחתול או לכלב לצורך נסיעה

כלוב נשיאה לחתול או לכלב מתאים לאנשים שלוקחים את חיות המחמד שלהם לטיולים בחו"ל, לנסיעה בתחבורה ציבורית, לנסיעה ברכב פרטי או לווטרינר ורוצים לשמור על בטיחותם ועל בטיחות הסביבה. ישנם כלובי הטסה מיוחדים המותאמים לגודל חיית המחמד.

לכל ייעוץ או התלבטות בבחירת הציוד אתם מוזמנים ליצור קשר עם החנות.

להזמנה חייגו :