חנויות חיות בירושלים

ירושלים של זהב ושל אהבת בעלי חיים

ירושלים היא עיר הבירה של מדינתנו ישראל.

ירושלים, רבות כבר נכתב עליה. היא ללא ספק אחת הערים המיוחדות ביותר בכל העולם. הקדושה שבה בשילוב עם ההיסטוריה שמקיפה אותה מכל כיוון, יוצרים אווירה שקשה למצוא בעיר אחרת בכל העולם.

רבים פוקדים את ירושלים בכל רגע נתון בגלל היותה קדושה לא רק לעם היהודי, אלא גם לנוצרים וגם למוסלמים וכתוצאה מכך תיירים רבים מכל העולם מסתובבים ברחובותיה בכל עת.

מלבד זאת, ירושלים היא אחת הערים הגדולות ביותר בישראל כאשר אחוז האוכלוסייה בה הוא הגבוה יותר.

בירושלים כמובן שוכנים מוסדות הממשל של ישראל וביניהם הכנסת, בית המשפט העליון, משכן הנשיא, בית ראש הממשלה ורוב משרדי הממשלה.

אוכלוסיה גדולה ומגוונת

כאמור, אחוז התושבים בירושלים הוא הגבוה מאוד. כתוצאה מכך גם אחוז בעלי הכלבים גבוה בה מאוד וירושלים ידועה כעיר אוהבת חיות אשר עירייתה פועלת רבות לטובת בעלי החיים החל מהכלבים הנטושים ועד לחתולי הרחוב.

עיר שאוהבת ומחבקת חיות

בעיר ירושלים פועלות עמותות רבות שמטפלות בנושא הכלבים הנטושים בעיר ובסביבה. הן מסייעות בחילוץ, הצלה, אומנות, אימוצים ועוד ועוד לכל הכלבים הנטושים. כמו כן, העמותות מקיימות מידי כמה זמן ימי אימוץ מרוכזים ברחבי העיר. במידה ואתם רוצים לאמץ כלב, תמיד ניתן ליצור קשר עם משרדי העמותה ולהגיע.

וכיאה לעיר אוהבת בעלי חיים שיש בה אחוז גבוה של בעלי כלבים, ישנן גינות כלבים וכמובן שיש המון חנויות גדולות וקטנות שמוכרות ציוד לכלבים ובעלי חיים.

בין ההיצע שהחנויות מציעות ניתן למצוא מזון כלבים וחתולים, אביזרים, מיטות, מלונות, כלובים ועוד ועוד ועוד.

כמובן שאת שמות החנויות ניתן למצוא בחיפוש קצר בגוגל ולהתרשם מההיצע הרב שיש לחנויות העיר להציע.

להזמנה חייגו :