חנויות חיות בבאר שבע

באר שבע, בירת הנגב והדרום, היא אחת הערים הגדולות ביותר בשטחה בארצנו ובה יותר מ210,000 תושבים, מה שעושה אותה העיר השמינית הכי מאוכלסת בארץ. בהתאם לכך, יש לא מעט חנויות חיות בבאר שבע.

באר שבע – עיר מתפתחת עם היסטוריה עשירה

באר שבע היא העיר המרכזית והגדולה ביותר באזור צפון הנגב. אוניברסיטת בן-גוריון בעיר משכה אליה אלפי סטודנטים שהפכו את באר שבע לעיר סוטדנטיאלית וצעירה.

מוסדות נוספים כמו בית החולים סורוקה, אתרים היסטוריים רבים ומגוון קניונים, מושכים אליה הרבה תיירים ומתיישבים חדשים.

רווחת בעלי החיים בראש מעייני הבאר שבעים

באר שבע דואגת רבות לרווחת בעלי החיים בעיר. בעירייה העיר קיימת מחלקה לרווחת בעלי חיים בבאר שבע והסביבה.

העמותה פועלת בשיתוף עם עמותות שונות כמו "צער בעלי חיים באר שבע" ו"באר שבע אוהבת חיות" על מנת לפקח ולדאוג לכל בעלי החיים בסביבתה.

אוהבים בעלי חיים
אוהבים בעלי חיים

עמותות אלה גם משתפות פעולה עם הרבה עמותות בסביבה ומכל הארץ ומארגנות ימי אימוץ רבים בבאר שבע שבסופם כלבים וחתולים רבים מוצאים בית חם ואוהב.

בהרבה מהמקרים, העמותות בעיר עובדות בשיתוף פעולה עם חנויות חיות באזור ומציעות הנחות ומתנות למאמצים החדשים שעוזרות להם להתחיל אז המסע שלהם יחד בהרגשה טובה.

הרבה אנשים? הרבה בעלי חיים – הרבה חנויות חיות בבאר שבע!

כמות כזו גדולה של אנשים בהחלט אומרת גם כמות גדולה של בעלי חיים! בבאר שבע ישנם עשרות בעלים מאושרים לחיות מחמד כמו כלבים, חתולים, ציפורים, מכרסמים שונים, דגים מיוחדים ואפילו זוחלים אקזוטיים.

כל אלא זקוקים למקום שיתן להם את כל מה שהן צריכים, כמו אוכל טוב, מיטה חמימה וצעצועים איכותיים. ופה נכנסת לתמונה חנות החיות.

בבאר שבע פועלות המון חנויות חיות שונות שמשווקות ציוד מגוון וסוגי מזון שונים ומגוונים לחיות מחמד. בעיר כה גדולה עם מספר רב של חיות מחמד, הביקוש רק עולה וגדל מדי יום.

מה תוכלו למצוא בחנויות חיות בבאר שבע?

חנויות החיות בעיר מציעות מגוון עצום של מוצרים לחיות מחמד.

בין המוצרים החשובים לחברינו על ארבע הם אוכל לכלבים מזין ובריא, אוכל לחתולים מכל הסוגים, חולות איכותיים ומתגבשים לחתולים או נסורת למכרסמים וציפורים, משחקים וצעצועים שונים לכל בעלי החיים, חטיפים טעימים ועוד המוני מוצרים לשלל בעלי החיים.

מספר רב כל כך של חנויות חיות בעיר באר שבע משמע הרבה מאוד מגוון רחב של מזון לכלבים וחתולים  מעל הסוגים, הגדלים והטעמים.

המזונות הנמכרים ביותר לכלבים וחתולים בבאר שבע

בין המזונות הנמכרים ביותר לכלבים וחתולים בקרב תושבי באר שבע בחנויות השונות בעיר ניתן למצוא אוכל לכלבים מסוג אקאנה, שמציעים גם מזון משומר וחטיפים איכותיים, רויאל קנין, מונג' ,טייס אוף דה וויל ועוד רבים.

מגוון כזה רחב של אוכל לכלבים ואוכל לחתולים עוזר לכם ,הבעלים, למצוא אוכל איכותי, טעים ובריא לחברכם האהוב בקלות ובמהירות.

ניתן גם בקלות למצוא חולות איכותיים לחתולים מסוגים שונים, מתגבשים ולא מתגבשים, ריחניים, צבעוניים או עשויים מחומרים מיוחדים.

משלוחים – לא צריך לצאת מהבית!

החנויות השונות בבאר שבע מציעות שירותי משלוחים למזמינים בתנאים נוחים. חלקם עושים משלוחים רק בתוך העיר, אך חלקן גם מציעות משלוחים אל מחוץ לעיר דרך חברת שליחויות המגיעים תוך מספר ימים.

המשלוחים מגיעים על דלת הבית וחוסכים ממכם להרים משקלים כבדים ולסחוב שקי מזון ברחבי העיר.

בכל חנות יש תנאים משלה למשלוח, הכוונה למשלוחים מעל סכום מסוים או משקל קבוע. שירותים אלה עוזרים נורא במקרים בהם נתקעים בלי אוכל לכלבים וחתולים בטעות או כשאין אפשרות להגיע פיזית לחנות.

להזמנה חייגו :