חנויות חיות באשדוד

אשדוד – עיר של ים, שמש ובעלי חיים

אשדוד היא העיר הגדולה ביותר במחוז דרום והעיר השישית בגודל אוכלוסייתה בישראל אשר הוכרזה כעיר בשנת 1968.

העיר שוכנת לחופו של הים התיכון במישור החוף הדרומי, מדרום ליבנה, מצפון לאשקלון וממערב לגן-יבנה, בקצה הדרומי של מטרופולין גוש דן ובשטחה זורם נחל לכיש.

אשדוד – עיר של פלורליזם

מאז הקמתה, אשדוד קולטת עלייה יהודית נרחבת מרחבי העולם, ואחוז העולים החדשים בה הוא מהגבוהים בישראל. העולים יצרו בעיר אינטגרציה חברתית, מבלי לאבד את הזהות המיוחדת של הקהילות מהן באו.

אשדוד היא גם אחת הערים היחידות בישראל שנוסדו בתכנון מוקדם, מה שתרם רבות להצלחתה ולהתפתחותה כאחת הערים הגדולות במדינה.

אוהבים כלבים
אוהבים כלבים

כיאה למעמדה כאחת הערים הגדולות ביותר בישראל, כמובן שאחוז התושבים בה גבוה מאוד. כתוצאה מכך גם אחוז בעלי הכלבים גבוה בה מאוד, ובעקבות כך תמצאו ללא בעיה חנות חיות באשדוד.

ואם חשבתם שרק כלבים – תחשבו שוב, כי באשדוד פופולרי מאוד לגדל חיות מכל הסוגים – כמו ארנבים, עכברים, לטאות כמו איגואנות למשל ואפילו נחשים! וכמובן שלא חסרים אנשים שמגדלים חתולים באשדוד.

טיפול עירוני מסור לבעלי החיים

בעיר אשדוד קיימת עמותה עירונית שמטפלת בנושא הכלבים הנטושים בעיר ובסביבה. הם מסייעים בחילוץ, הצלה, אומנות, אימוצים ועוד ועוד לכל הכלבים הנטושים.

כמו כן, העמותה מקיימת מידי כמה זמן ימי אימוץ מרוכזים ברחבי העיר. במידה ואתם רוצים לאמץ כלב, תמיד ניתן ליצור קשר עם משרדי העמותה ולהגיע.

הרבה בעלי חיים – הרבה חנויות חיות באשדוד

וכיאה לעיר שיש בה אחוז גבוה של בעלי כלבים, ישנן גינות כלבים, ישנם חופים שניתן להגיע אליהם עם כלבים וכמובן שיש המון חנויות גדולות וקטנות שמוכרות ציוד לכלבים ובעלי חיים.

בין ההיצע שהחנויות מציעות ניתן למצוא מזון כלבים וחתולים, אביזרים, מיטות, מלונות, כלובים ועוד ועוד ועוד.

ללא ספק תמצאו את כל מה שאתם צריכים לחיות מחמד בכל החנויות חיות באשדוד!

כמובן שאת שמות החנויות ניתן למצוא בחיפוש קצר בגוגל ולהתרשם מההיצע הרב שיש לחנויות העיר להציע.

צפו בסרטון הבא על מנת לראות את המסירות והאהבה של תושבי אשדוד לכלבים שבאה לידי ביטוי בתחרות שבה מאמנים כלבים לעזור לבני אדם בעזרת רגישותם ומסירותם

להזמנה חייגו :