אוכל לכלבים טייסט אוף דה ווילד

אוכל לכלבים טייסט אוף דה ווילד מבוסס על הטעם הפראי של אבות הכלבים עוד בימים ששוטטו בטבע. מדובר על מזון איכותי וטרי ללא דגנים ובתוספת פרוביוטיקה המסייעת לחיזוק מערכת העיכול. הפורמולות מיוצרות מבשר ביזון קלוי, כבש, צבי, ברווז, סלמון מעושן ודגי אוקיינוס. לגורים למשל ישנה פורמולה המורכבת מבשר צבי וגרגירי חומוס. המאמר יפרט מדוע זהו מזון בריא לכלבים וכיצד הוא תורם להם.

 

מתכונים המכילים מספר מרכיבים לאיזון תזונתי

טייסט אוף דה ווילד יצאו במספר מתכונים עשירים בחלבונים ממקורות ייחודים. למשל, מתכון הכולל 4 מרכיבים: אנגוס טרי או הודו או צבי או דג פורל ביחד עם עדשים, רסק עגבניות ושמן חמניות. או מתכון מ-3 מרכיבים כמו: בשר בקר, כבש וחזיר בר.

על פי מחקרים של החברה המסקנות הן שלכלב יש DNA הדומה לזה של אבותיהם ולפיכך התזונה שלהם צריכה להיות דומה לתזונה אותה צרכו אבותיהם בטבע. בלי דגנים ותוך צריכת חלבונים מן החי טבעיים וטריים.

הבשר שהוא המרכיב העיקרי של הפורמולות מכיל חלבונים שמסייעים לפתח רקמות, שרירים, אנזימים והורמונים ההכרחיים להתפתחות תקינה. החלבונים הללו הם הטובים ביותר לעיכול על פי מומחי החברה.

ביחד עם זאת, תוספת של קטניות, פירות וירקות מספקות לפורמולות השונות את הסיבים התזונתיים, הוויטמינים, המינרלים ונוגדי החמצון שהגוף של הכלבים צריך. גם שילוב של אומגה 3 ואומגה 6 במזון מאפשרים לפרוות הכלבים לבהוק.

 

מדוע צריכת פרוביוטיקה במזון מסייעת לכלבים?

פרוביוטיקה היא כמות של חיידקים טובים המסייעים למעיים, למערכת העיכול ולמערכת החיסון של הכלבים. בחברה פיתחו חיידקים פרוביוטיים אותם מוסיפים למזון היבש כדי לשמור על בריאות הכלבים. למעשה, כל ק"ג במזון מכיל 80 מיליון חיידקים חיוניים.

את חיידקי הפורוביוטיקה מוסיפים למזון רק לאחר שמבשלים אותו תוך הקפדה על כללי בטיחות וטיהור של חיידקים רעים ומזהמים אחרים. לחיידקים הטובים יש יכולת להתרבות במערכת העיכול של הכלבים ולכן הם מחזקים אותה.

 

אוכל לכלבים טייסט אוף דה ווילד ומרכיביו

בנוסף לכל המרכיבים שהוזכרו החברה מכניסה למזון מינרלים כמו אבץ וויטמין E שמסייעים למערכת החיסון של הכלבים. רכיב נוסף המוכנס למזון הוא שורש העולש שמסייע להזין את חיידקי הפרוביוטיקה על מנת שיתרבו ויסייעו למערכת העיכול.

כמו כן, שמן סלמון בתוך המזון שמסייע במיוחד לגורים מכיל DHA שעוזר להתפתחות מערכת העצבים, הראייה והמוח. יתרה מכך, תוספת זו מסייעת גם לכלבות בהיריון ולכלבות מניקות. חומצת שומן זו היא חלבון הכרחי במיוחד למצבים אלו.

 

חשיבות התזונה לכלבות הרות או מניקות

כלבות שמתעברות נמצאות בהיריון לאורך 63 יום. לאחר שהן יולדות הן מניקות כמה שבועות עד שהגורים עוברים לאכול מזון קנוי. כאשר כלבה נמצאת בהיריון יש להקפיד על התזונה שלה יותר מתמיד על מנת שהגורים יתפתחו ברחם שלה והיא תשמור על בריאותה.

לפיכך, מזון לכלבות הרות או מניקות צריך להיות מאוזן ולכלול מספיק קלוריות כדי שהן יוכלו לייצר חלב ולשמור על אנרגיות. כאשר מכניסים לאוכל יותר שומן ניתן לספק יותר קלוריות. כדי להגביר את ייצור החלב חשוב שבמזון יהיו סידן וזרחן שגם יסייעו לפתח את השלד אצל הגורים.

 

אלו יתרונות יש במזון המיועד לכלבות הרות?

מכיוון שכלבות הרות צריכות יותר אנרגיה מכלבים אחרים, היתרון של צריכת שומן יסייע להם. זאת הסיבה שהאוכל של טייסט אוף דה ווילד יתאים להן ולגורים לאחר לידתם. הבשר או הדגים המכילים חומצות שומן בכמות גדולה יתרמו לצריכת קלוריות ואנרגיה.

גם הטריות של עופות הודו, אנגוס בקר או דגים שונים ללא מזון מעובד מהווים מקור לצריכת חלבונים בכמות להן זקוקות הכלבות ההרות והגורים הרכים. מה גם שהם אינם מכילים חומרים משמרים ותוספות של חומרי צבע וטעם מלאכותיים.

 

מזון בשימורים או מזון יבש לכלבים

לחברת טייסט אוף דה ווילד יש מזון יבש ושימורים בהתאם לשלבי החיים של הכלבים וגילם. רוב הכלבים מאוד מחבבים שימורים, אך יש לזכור שהשימורים מכילים כמות גדולה של מים ולכן הערכים התזונתיים פחות בולטים. כלומר, ככל שיש יותר מים כך צריך יותר בשר במזון.

 

איך לאחסן שימורים?

למרות שהשימורים קלים לאחסון וחיי המדף שלהם ארוכים, מרגע פתיחתם הם יצטרכו להיות בקירור. כמו כן, השימורים זולים יותר ממזון יבש וגם הם בדומה למזון היבש, מותאמים לצרכים תזונתיים שונים ולתופעות בריאותיות.

אנשים רבים רוכשים שימורים לכלביהם הבוגרים שקשה להם ללעוס מזון יבש, כאלו שמשלבים אותם ביחד עם מזון יבש וכאלו שמטמינים בו תרופה כדי שהכלב ישתף פעולה. גם גורים יכולים ליהנות משימורים עם מזון טרי אך במידה.

 

השילוב של אוכל יבש ואוכל רטוב

בניגוד למזון יבש, השימורים נחשבים למעדנים שאינם מזוהים עם תזונה מלאה. לכן ההמלצה היא לשלב אותם במזון יבש כהשלמה או לתת אותם לכלבים עם צרכים רפואיים. ניתן גם מדי פעם לפנק את הכלב עם שימורים ולעקוב אחר השפעתם.

להמלצות נוספות צרו קשר עם החנות שלנו.

להזמנה חייגו :