now – אוכל לכלבים

now אוכל לכלבים תוצרת קנדה הוא מזון המבוסס על בשר הודו, ברווז ודגים שהבולט ביניהם הוא הסלמון. ללא חיטה, דגנים, גלוטן, עוף, בקר, תירס או סויה, ללא חומרים משמרים, תוצרי לוואי והורמונים, המוטו של החברה הוא טריות. זהו אוכל עשיר באומגה 3, אומגה 6, חלבונים מהחי, וויטמינים, שמן קוקוס וקנולה המועילים לטיפוח הפרווה, לכלבים אלרגנים ולתפקוד יעיל של מערכת העיכול.

 

now אוכל לכלבים מגזע ומשקל קטן

כלבים מגזע קטן כמו: מלטזי, פינצ'ר ננסי, טרייר, פקינז, צ'יוואווה ועוד הם כלבים השוקלים פחות מ-10 ק"ג. לכלבים אלו יש חילוף חומרים מהיר ולכן הם זקוקים לאוכל עם חלבון ושומן. העיכול שלהם מהיר כי מערכת העיכול שלהם קצרה יותר ולכן ישנה חשיבות לספיגת המזון.

בשל הקיבה הקטנה של הגזע הקטן מומלץ להיות ערניים לגבי התזונה של הכלב. אוכל ביתי או אוכל אותו הם אוספים מהרחוב יכול להזיק להם. לכן אוכל לכלבים now אידיאלי בשבילם ומותאם לקיבתם הקטנה.

כמו כן, לרוב הכלבים הקטנים יש פרווה מיוחדת שיש לשמר אותה בין אם מדובר בכלבים גזעיים ובין אם מדובר בכלבים מעורבים. מזון מתאים יסייע לשמור עליה בתוספת טיפוח עם תכשירים מומלצים.

 

תזונה עבור כלבים מעל גיל 7

כלבים שעברו את גיל 7 הם כלבים קשישים שיש לשמור על תזונתם וכמות הקלוריות אותם הם צורכים. כלבים בגיל זה פחות פעילים גופנית גם אם הם מגזע קטן ולכן צריכים לאכול בריא. כונדרואטין וגלוקוזמין הם מינרלים מזינים שמסייעים לסחוסים ולרקמות שלהם.

אנשים שמותירים את קערת המזון מלאה עם גישה חופשית בגיל זה, עושים עוול לכלב שלהם, מכיוון שהכמות שהוא צריך לצרוך היא 1-2 פעמים ביום ולא יותר. יתרה מכך, בכל גיל אוכל חופשי עלול להביא לבעיות התנהגותיות אצל הכלב.

המזון של now לכלבים בוגרים כולל מינרלים ונוגדני חמצון שמסייעים למערכת החיסונית שלהם וויטמינים המגיעים מפירות וירקות טריים כמו: תרד, אפונה, דלעת, ברוקולי ואוכמניות. מדובר על מזון אולטרה פרימיום שהמרכיבים העיקריים שלו הם סלמון, ברווז והודו.

 

כיצד קובעים מהן כמויות האוכל המתאימות לכלבים?

כמות האוכל אותה מגישים לכלב תלויה בפקטורים כמו: גיל, מצב בריאותי ומשקל. ההמלצה היא לתת לכלבים ששוקלים עד 5 ק"ג מזון יבש בין 100-130 גרם ליום ולכלבים השוקלים 50 ק"ג, 1,000 גרם ליום.

ישנם הטוענים שהכלבים צריכים לאכול כמות מזון של אחוז ממשקל הגוף שלהם ואחרים הטוענים שכמות המזון צריכה להיות בהתאם למשקל שלהם. לפיכך, מומלץ לעקוב אחר ההמלצות לגבי כמויות האוכל הרשומות על אריזות המזון.

לגבי כמויות הארוחות ביום, גורים אוכלים 4 ארוחות ביום, מעל גיל 3 חודשים, 3 ארוחות ביום ומגיל שנה שתי ארוחות ביום. לכלבים מעל גיל 7 ולכלבים עם עודף משקל מומלץ לאכול ארוחה מזינה אחת ביום ולשתות הרבה.

 

האם צריך להקציב לכלב זמן לסיים ארוחה?

מומחים רבים ממליצים לאפשר לכלב לאכול במשך 20 דקות את הארוחה המוגשת לו ולאחר מכן להחזיר את האוכל לשק ולא להותיר אותו ליד הכלב. הסיבות לכך הן הקפדה על הרגלי אכילה ושמירה על טריות המזון.

 

מה עושים עם הכלב השאיר אוכל?

אם הכלב סיים לאכול והותיר מזון סימן שהוא לא צריך אותו ולכן בפעם הבאה יש לצמצם את מנת האוכל שאותה יסיים עד 20 דקות. כמו כן, מומלץ להגיש את המזון לכלב בשעות הבוקר ובשעות אחר הצהריים. לאחר הארוחות רצוי לצאת עם הכלב להתפנות.

 

ארוחה מזינה ואיכותית מפחיתה כמויות אוכל

בעלי כלבים רבים שמחליפים את המזון לכלביהם עקב אלרגיות, מצב בריאותי וכד', נוכחים לדעת שכמות המזון מצטמצמת מכיוון שהאוכל יותר מזין ועשיר בחלבונים טריים. כלומר, האוכל מרוכז יותר ולכן הכמות פוחתת.

לאור עובדה זו, כאשר הכלב יאכל אוכל שאינו איכותי הוא יצטרך יותר ממנו על מנת לשבוע ולהגיע לכמות החלבונים והשומן המותאמות לגופו, לגילו ולגזע שלו. זו הסיבה לכך שבנאו מקפידים על מזון איכותי עם חלבונים שמקורם בבשר הודו וברווז או בדגים.

 

הדגים כאוכל מזין לכלבים רגישים ואלרגנים

כמו בני האדם ישנם כלבים המפתחים רגישות ואלרגיות למוצרי מזון שונים. התגובות האלרגיות באות לידי ביטוי בשלשול, הקאות, חוסר תיאבון וכד'. לשם כך יש למצוא תחליף המותאם לרגישות של הכלב ולסייע לו לאכול היטב מזון היפואלרגני.

Now יצאה בתרכובות שמכילות דגים שונים כמו: הרינג, פורל או סלמון שיש בהם את כל הערכים התזונתיים וכמויות חלבון טבעי ומזין. ברגע שתחליפו לכלבכם את המזון אליו הוא רגיש, כל התפקוד שלו ישתנה, לרבות היציאות שלו והתחושה הכללית.

בחירת המזון האופטימלי לכלב שלכם צריכה להיעשות על פי מרכיבי המזון. כלומר, ככל שהמרכיבים טבעיים ולא מעובדים סימן שמדובר במזון איכותי וטרי. ההמלצה היא לקרוא היטב את המרכבים על גבי אריזות המזון והאחוזים שאותם הכניסו למזון.

אם אתם חשים מבולבלים או קשה לכם להחליט צרו קשר עם החנות להתייעצות.

להזמנה חייגו :