n&d אוכל לכלבים – Natural and Delicious

n&d אוכל לכלבים תוצרת איטליה הוא מזון המכיל ירקות, פירות, פחמימות מורכבות ובשר טרי עם נוגדי חמצון הבונים את העצם. זהו אוכל שזכה ללא מעט שבחים בשל הערך הגליקמי הנמוך שלו, הטעם וההתאמה שלו לכלבים מגזעים ומגדלים שונים. מדובר על חברה בעלת מוניטין שהמחירים שלה לא זולים אך האוכל שלה נחשב לבריא ואיכותי מחברות אחרות. המאמר יפרט מה מיוחד במזון של n&d .

 

n&d אוכל לכלבים טבעי וטעים לחיך

נטורל דלישס כשמו כן הוא טעים וטבעי ולכן אין זה פלא שהמזון פופולרי ובעל שם עולמי. מדובר על מזון טרי שאינו מעובד המכיל הרבה ירקות ופירות לצד בשר עוף, כבש, דגי קוד, הרינג וכמות דגנים מופחתת.

סוגי האוכל השונים מותאמים לכלבים היפואלרגנים, כלבים רגישים לגלוטן, גורים, כלבים בעלי עודף משקל, כלבים חולי סוכרת ועוד. האיזון בין המרכיבים השונים, נוגדני החמצון הטבעיים ובלי חומרים משמרים הם אלו שהפכו מזון זה למותג.

 

התאמת שק המזון למשקל וגודל הכלב

כאשר בוחרים שק מזון של n&d לכלב חשוב לקרוא את האריזה ולמי היא מיועדת על מנת להתאים את המזון האידאלי לכלב. למשל, אריזה המכילה תערובת של דג קוד ודלעת לכלב בגודל בינוני או גדול תתאים לכלבים במשקל 10-45 ק"ג.

לעומת זאת, שק מזון של n&d  המכיל כבש ואוכמניות מתאים לכלב בוגר היפואלרגני מגזע קטן. כמו כן, על האריזה מצוינים הרכיבים ומספר האחוזים שלהם. כמו 60% בשר כבש, 20% פירות וירקות, 20% דגנים וכן הלאה. כל אלו הם פרטים חשובים לבחירת המזון.

 

מדוע חשוב להאכיל את הכלב בבשר ודגים?

רוב חברות המזון לכלבים נותנות דגש ליותר אחוזים בכמות החלבונים באוכל מאשר לכמות הדגנים ולמרכיבי הפחמימות. הסיבה לכך נעוצה בכך שלכלבים אין אנזים המפרק את הפחמימות והסוכרים ברוק. לפיכך, האוכל הוא בשרי או מבוסס על דגים.

סיבה נוספת לכמות מופחתת של דגנים היא שכמות גדולה מהם יכולה להזיק ללבלב. גם מערכת העיכול של הכלבים מקוצרת באופן טבעי ולכן היא מפרקת מהר שומנים וחלבונים. אוכל המבוסס על יותר דגנים יהיה קשה לעיכול.

לאור עובדות אלו, n&d מכניסה לתרכובות המזון שלה מעט דגנים עם ערך גליקמי נמוך. הערך הביולוגי הוא המניע את החברה למצוא אותו בבשר ודגים טריים, שומן המסייע לפירוק המזון תוך שילוב של פירות וירקות עם סיבים תזונתיים, ויטמינים ומינרלים לספיגה מיטבית.

 

כיצד ערך גליקמי גבוה ישפיע על הכלב?

כאשר נותנים לכלבים יותר מדי פחמימות הגלוקוז בדם גבוה, הלבלב מפריש אינסולין ברמה גבוהה והאנרגיה צונחת לאפס. גם בני אדם שאוכלים יותר מדי פחמימות חשים עייפות כשרמת הסוכר בדם עולה.

ככל שמדובר במזון קבוע המכיל יותר פחמימות, ההשפעה על הגוף עלולה להביא לעודף משקל ובמקרים מסוימים גם למחלת הסוכרת. אצל כלבים הגלוקוז נאגר כתאי שומן וכמו בני האדם גם הם חשופים לסכנת השמנה ומחלות.

ברוב חברות המזון לכלבים מכניסים בין 40-60 אחוז דגנים לתרכובות המזון מה שאינו בריא לכלב שלכם. לעומת זאת, ב- n&d הוכיחו שכמות קטנה של 20% דגנים מאזנת את התפריט ומזון ללא דגנים בכלל מסייע לכלבים אלרגניים.

 

גם לכלב שלכם מגיע מזון בריא ואיכותי

המותג n&d מכיל מזון מגוון, טעים ואיכותי המגיע מבשרים טבעיים שלא הוזרקו בהם חומרים אנטיביוטיים או חומרים משמרים. למשל, בשר החזיר מגיע מחבל טוסקנה, בשר הכבש מגיע מחוות בניו זילנד, הדגים הטריים מגיעים ישירות מהים עם מעט כלוריד ועוד.

בין אם מדובר על ביצים טריות ולא מוקפאות או עופות דשנים ובין אם מדובר על שומן של בעלי חיים, חומצות השומן החיוניות לגוף הכלבים נשמרות בעת השחיטה והן מספקות מרכיבים שנספגים היטב בקיבה ויעילים לחילוף חומרים תקין.

 

הסגולות של ירקות ופירות באוכל לכלבים

השימוש בירקות ופירות משלב טעמים וויטמינים המגיעים מעצי רימון, תפוח, תפוז, אוכמניות ומירקות כמו: גזר, תרד, דלעת, אספרגוס ושומר. לכל אחד מהמרכיבים הללו יש סגולות שונות המסייעות לתזונת הכלבים.

הרימון והתפוח עשירים בסיבים תזונתיים ונוגדני חמצון, האוכמניות מסייעות לפעילות הלב ומונעות זירוז של תהליך ההזדקנות. התפוזים עשירים בוויטמין C, הגזר עשיר בוויטמין A וביחד הם שומרים על המערכת החיסונית ועל המערכות האחרות בגוף.

 

שימוש בתרד למניעה אנמיה

התרד מסייע למניעת אנמיה וצמחי מרפא אחרים כמו: רוזמרין, תה ירוק, אלוורה או כורכום טובים לבניית רקמות ומסייעים לניקוי רעלים מהגוף. לפיכך, המינון הנכון של כל המרכיבים ביחד משפר את המצב הבריאותי של הכלב ומסייע להתפתחותו התקינה.

 

המלצה על הסדרה החדשה של n&d

הסדרה החדשה שעומדת לכבוש את תעשיית מזון הכלבים משלבת קינואה. בפורמולות בהן רוב המזון מורכב מחלבון מהחי, 8% מורכבים מהקינואה שהיא פחמימה מורכבת המסייעת לתהליכי העיכול אצל כלבים בשל רמת חומצות האמינו הגבוהות שלה.

על מנת לקבל מידע נוסף על הסדרה החדשה ועל מזון של מותג יוקרתי זה, התקשרו לחנות או גלשו באתר.

להזמנה חייגו :