go – אוכל לכלבים

כשמדובר על go אוכל לכלבים מדובר על תזונה טעימה, בריאה ואיכותית לכלב שלכם, שתמלא אותו באנרגיה מחודשת. אוכל כזה שהמרכיב העיקרי שלו הוא חלבון טבעי מהחי ללא מרכיבים אחרים, יעשיר לכלבכם את התזונה ויגרום לו להיות חיוני ושמח. ככל שמדובר על כלבים הרגישים למזונות עם מרכיבי דגנים ופחמימות או לכלבים שפיתחו אלרגיות למרכיבים כמו סויה או תירס – מזון זה יסייע להם לבריאות.

 

go אוכל לכלבים – בשביל הפרווה שלהם

כל מי שיש לו כלב יודע שפרווה מטופחת אינה רק לשם הנראות של הכלב אלא מגנה עליו ממפגעים שונים כמו מזג אוויר, עקיצות של קרציות או מעופפים אחרים כמו גם מנשיכות וכד'. כאשר רואים כלב שפרוותו בורקת וזוהרת יודעים שזהו כלב בריא הניזון בהתאם.

על מנת שהפרווה תהיה בריאה וחיונית הכלב שלכם חייב לקבל מזון עשיר בחלבונים טבעיים ללא תוספי מזון שאינם יעילים לו. מעבר לחלבונים הכלב שלכם זקוק לוויטמינים על מנת לקבל את כל מה שהוא צריך ולכן ישנה חשיבות לאיכות המזון כמו אוכל לכלבים go.

בדומה לאוכל גם המים הם פקטור משמעותי על מנת לשמור על בריאותו של הכלב ועל זוהר הפרווה. הכלב שלכם צריך לשתות והרבה. לכן חשוב להנגיש לכלב את קערת המים במשך כל היום והלילה ולשמור על הניקיון שלה, כמו גם על קערת האוכל שאתם מגישים לו.

 

אוכל המיועד לכלבים אלרגנים או רגישים

מזון לכלבים go הוא מזון המותאם גם לכלבים שפיתחו אלרגיות למזונות אחרים או שסובלים מתופעות של נשירת שיער, גירודים, דלקות באוזניים ועוד. כמו בני האדם גם הכלבים צריכים לקבל מענה בתחליפים ולכן חשוב לבחור להם מזון מותאם שישאיר אותם רגועים.

משפחות עם כלבים לא ירצו לראות שהכלב שלהם סובל, משלשל או חש עצירויות קשות מכיוון שלא התאימו לו את המזון הנכון. לכן ההמלצה היא לנסות דוגמיות של מזון ולראות כיצד האוכל משפיע על הכלב האלרגני מבחינת תחושה ותפקוד.

 

אוכל לכלבים עם עודף משקל ובעיות בריאותיות

אוכל שאינו מכיל דגנים אלא רק וויטמינים וחלבונים מן החי יסייע לכלבים עם עודף משקל בשילוב פעילות גופנית. כמו בני האדם פחמימות אינן מסייעות להורדה במשקל כיוון שהן מכילות סוכרים. תזונה ראויה צריכה להכיל פחמימות אך במינון מתאים.

בדומה לכך, כלבים המוציאים אנרגיה בפארק ולא רובצים רוב היום, יהיו כלבים בריאים ויוכלו לשמור על משקל תקין שיקל עליהם להתנייד. במקרים של השמנה קיצונית מומלץ לפנות לווטרינר על מנת שיתאים את הדיאטה הנכונה לכלב שלכם.

 

אוכל לגורים המסייע להתפתחות גוף תקינה

כאשר רוכשים מזון לכלבים חשוב להתאים אותו לגיל הכלב. כלומר, גורים יקבלו מזון שונה מכלבים בוגרים הן מבחינת סוג האוכל והן מבחינת הכמויות. מן הסתם הם צריכים לקבל יותר חלבונים על מנת לבנות שרירים ועצמות בדיוק כמו ילדים קטנים.

go מזון לכלבים הוא מזון קל ללעיסה וקל לעיכול כשמדובר במזון המיועד לגורים. ניתן לרכוש מזון המבוסס על שיבולת שועל בטעם עוף או כבש ולסייע לגור שלכם להתפתח בצורה תקינה ולקבל את כל הערכים התזונתיים הדרושים לו.

 

מה עושים כשהכלב לא אוהב את המזון?

ישנם כלבים שאוכלים הכול ואין להם בעיה עם כל סוג של מזון. בניגוד אליהם ישנם כלבים בררניים באוכל שאוכלים רק מה שהם אוהבים, בדיוק כמו ילדים. זוהי אחת הסיבות למצוא לכלב את המזון המועדף עליו ולא רק לספק לו חטיפים אליהם הוא מגיב בשמחה.

כאשר לכלב יש פרווה בוהקת, המשקל שלו תקין לגילו והוא שמח ואנרגטי, סימן שהצלחתם במשימה והתאמתם לכלב שלכם את המזון המועדף עליו. ביחד עם זאת, כשכלב מסרב לאכול את האוכל אליו הוא רגיל, ייתכן ויש לו בעיה רפואית שיש לטפל בה.

סוג אחר של כלבים הם אלו הרגילים לאכול שאריות ולא אוהבים מזון יבש. לא ברור מאיזו סיבה ולכן חשוב לנסות את האוכל של go. מכיוון שכלבים אוהבים לאכול בשר מטבעם, האוכל המדובר יספק להם את הטעמים של הבשר שבו הם חושקים.

 

כמה אוכל יש בשק ומה מחירו?

אוכל של go לכלבים בוגרים עם רגישות למזון רגיל מכיל 11 ק"ג בשק ומחירו בין 139-309 ₪ כאשר המרכיב העיקרי הוא דג סלומון העשיר בחלבונים, וויטמינים, אומגה 3 וברזל. לגורים, שק אוכל המכיל שיבולת שועל של כ-11 ק"ג יעלה בין 279-340 ₪ בטעם כבש.

ניתן לבחור מזון טבעי בטעמים נוספים כמו: חזיר, הודו או ברווז בהתאם לרגישות ולטעמו של הכלב. כמו כן, מומלץ לתת לכלב שלכם רק מזון לכלבים ולא שאריות של אוכל שיש לכם בבית על מנת שהיציאות שלו יהיו תקינות וחילוף החומרים שלו יתפקד כראוי.

על מנת לבחור את המזון הטוב ביותר לכלבכם צרו קשר עם היועצים של החנות במרכז שירות הלקוחות טלפונית בין 9:00-20:00 בימי חול או באמצעות המייל.

להזמנה חייגו :