brit אוכל לכלבים

ל- brit אוכל לכלבים המגיע מצ'כיה יש תקנים מחמירים לייצור המזון. החברה משתמשת בבשר טרי ללא עצמות, בדגים כמו סלמון, ללא סויה וללא רכיבים הנדסיים שעלולים להזיק לבריאות הכלבים.  המוטו של החברה הוא סיפוק צרכים לבעלי חיים מבלי ניסויים או התנכלות מפיתוח המזון ועד לשיווקו. לחברה יש מספר סדרות המיועדות לכלבים עם בעיות רפואיות, כלבים אלרגניים ולכלבים מגזעים וגילאים שונים. 

 

הסדרות המומלצות של brit אוכל לכלבים

 

Brit פרימיום

מדובר על סדרה המכילה עוף, כבש, סלמון או דגים שחלקם משלבים אורז או הודו עם שיבולת שועל. זוהי סדרה המיועדת לכלבים בכל גודל ובכל גיל. השקים נמכרים במשקל של עד 15 ק"ג במחירים נוחים.

 

Brit CARE

סדרה זו יצאה במתכונים שונים המשלבים ביצים או טלה עם אפונה לכלבים אלרגנים, מזון ללא דגנים לכלבים הסובלים מבעיות בעור, מזון לבעיות עיכול וגסטרו, מזון המסייע למפרקים ועוד. מזונות אלו מספקים פתרונות לבעיות רפואיות.

 

Brit פרש

זוהי סדרה המציעה מתכונים המסייעים למערכת החיסונית, פיתוח החזה, חיזוק המפרקים והעצמות, שיפור מראה העור והפרווה וטיפוח השיניים והחניכיים אצל גורים מגזע גדול וכלבים בוגרים. מבין המתכונים המוצעים החביבים ביותר הם: בקר עם דלעת, עוף או דג עם תפוחי אדמה, ברווז או עוף עם דוחן וכד'.

 

מרכיבים תזונתיים במזון של brit

המזון של בריט מבוסס על חלבוני אורגניזמים באחוזים גבוהים. סדרת הפרימיום למשל מציעה בין 40-45% של עוף טרי בשילוב מרכיבים תזונתיים נוספים. ניתן למצוא ברכיבים תמציות פירות, צמחים וחיידקי פרוביוטיקה להגנה על המערכת החיסונית.

גם לצמחי המרפא יש חלק ניכר במתכונים השונים. החברה עושה שימוש בכורכום, רוזמרין, ציפורן, פירות הדרים, ענבים ורסק תפוחים. כל אלו עשירים בוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון. כל הטוב הזה הוא אידיאלי לכלבים שגם אוכלים אוכל טעים וגם מקבלים הגנה על התאים והמערכות השונות בגוף. בבריט ניתן אף למצוא פורמולות עם דגנים מלאים.

 

לכמה זמן מספיקים שקי האוכל של brit?

את משקל שק האוכל חשוב להתאים למשקל הכלב. כלומר, אם הכלב שלכם שוקל 25 ק"ג תוכלו לרכוש שק של 15 ק"ג שיספיק לכם מעל לחודש. לכלבים השוקלים 10 ק"ג שק כזה יספיק לחודשיים ולכן יש להקפיד ולאטום את האריזה על מנת שהמזון יוותר טרי.

ביחד עם זאת, ישנם שקי אוכל השוקלים 3 ק"ג, 8 ק"ג או 12 ק"ג ולכן השיקול צריך להיות כלכלי. ההמלצה היא לרכוש שק במשקל קטן ולבדוק כיצד המזון משפיע על הכלב שלכם. במידה והכלב מרוצה והמזון משפיע עליו לטובה, תוכלו לרכוש בפעם הבאה כמות גדולה יותר.

 

כיצד שומרים על טריות המזון היבש?

בעלי כלבים רבים רוכשים מסיבות כלכליות אריזות גדולות של מזון יבש לכלביהם. האריזה מגיעה אטומה, אך מרגע פתיחתה חייבים לשמור על טריות המזון. לפיכך חשוב לא לחשוף את המזון לחום או לחות. כלומר, לשמור אותו במקום יבש, מוצל וקריר.

ישנן אריזות שיש להן סגירה חוזרת המסייעת לשמירה על טריות המזון. העדיפו אריזות כאלו. מכיוון שכמות המזון של הכלב משתנה במיוחד כשמדובר בגור, חשוב להימנע מהשלכת העודפים ולשמר אותם בקופסא הרמטית או באריזה עם סגירה חוזרת.

 

המדדים האוניברסליים לבחירת מזון איכותי לכלבים

על מנת לדעת מה אתם נותנים לכלב שלכם עליכם לקרוא את הרכיבים הנמצאים על האריזה של המזון. ישנן אריזות שהתרגום העברי טועה ומשמיט מילים או הופך אותן. לכן, חשוב לקרוא את הרכיבים באנגלית.

שימו לב שתמיד הרכיב הראשון יהיה זה שמרכיב יותר אחוזים באוכל. למשל באריזה של בריט המרכיב הראשון יהיה בשר או עוף וכמות האחוזים שהם מהווים במזון לק"ג. ישנן אריזות פרימיום שבהן לעיתים המרכיב הראשון יהיה אורז או דגנים.

בדומה לבריט, חברות המשתמשות במוצרים המיוצרים מחומרי גלם מקומיים נחשבות לאיכותיות יותר מכיוון שמדובר על חוות גידול, תהליכי פיקוח, הקפדה על תקנים מחמירים ועוד. לכן, מומלץ לקרוא על החברה המייצרת את המזון ולהבין מהיכן הוא מגיע.

מזון איכותי הוא מזון טרי המבוסס על דגים או בשר. המקום השני באיכות יהיה של בשר מיובש וכך הדירוג יורד לפחמימות ותוצרי לוואי. זאת אומרת שאם המזון מרכיב יותר בשר ופחות פחמימות, כך הוא יהיה איכותי יותר.

חברה שמוכרת בשר מעובד או תוצרי לוואי ושאריות היא אינה חברה ראויה שהכלב שלכם יאכל את במזון שלה, מה עוד שהוא יגרום לו לבעיות עיכול ולאי צריכת ערכים תזונתיים להם הוא זקוק כדי להתפתח ולהיות שמח ומרוצה.

 

תירס וסויה הן תוספות נחותות למזון

בניגוד לבריט, בשל המחיר הזול ישנן חברות שבוחרות להכניס למזון הכלבים תירס וסויה. התירס הוא צמח קשה מאוד לעיכול ואילו הסויה שנחשבת לחלבון צמחי אינה נספגת כראוי בקיבתם. כמו כן, תמיד העדיפו מזון ללא דגנים ואם כבר אז רק דגנים מלאים.

לייעוץ נוסף לגבי מזון איכותי צרו קשר עם החנות.

להזמנה חייגו :