מותגים
תכונות מיוחדות
טעם המזון
מחיר
5165
גיל
משקל

אנימונדה - Animonda

אנימונדה מזון רטוב לחתולים ולכלבים

יצרני ענק של מזון רטוב לחיות מחמד, שימורים ומעדנים.

המותג ANIMONDA הוקם בתחילת שנות ה90 מתוך הבנה שלחתולים וכלבים מגיעה סדרת מזון רטוב איכותי עם שילוב של חומרי גלם מצוינים מבשר ודגים.

אנימונדה הייתה הראשונה להציג שימורים איכותיים מבשר משובח שכיום משווקים בהצלחה רבה בכל רחבי הגלובוס.

בעלי אנימונדה, תאגיד ייצור מזון מבין המובילים באירופה, מתמחים בגידול ויצור של בשר באיכות מעולה המשווק גם לבני אדם.

סדרת מוצרי המותג ממוצבים ברמה הגבוהה ביותר של השימורים לחתולים ולכלבים ולכן הם מוצלחים ביותר, הן בטעימות והן באיכות.

בהתאם למסורת הייצור הגרמנית רבת השנים, כל מוצרי החברה מיוצרים במפעלים המתקדמים ביותר אשר עומדים בתקנים מחמירים ועומדים לבדיקות ובקרות איכות על בסיס קבוע.

הסוד של אנימונדה הוא שימוש ברכיבים טריים מגידולים מקומיים בגרמניה, המרחק הקצר בין בתי הגידול לבין המפעלים מאפשר להשתמש בבשר טרי, הוא בריא יותר, טעים יותר וכמובן מזין הרבה יותר.

תהליכי עיבוד ייחודיים, מאפשרים לאנימונדה לשמור על יותר ערכים תזונתיים, בישול בטמפרטורה מדויקת ונמוכה ולאורך זמן, משפר את נעכלות המזון ושומר על הטעם והאיכות.

המתכונים השונים של החברה, יועדו כדי לתת מענה מקיף לכל צורך של חתולים וכלבים בכל שלב ושלב בחייהם איתנו, החל מגורות ועד לבגרות וזקנה.

הליין הרפואי של אנימונדה –  אינטגרה, הוא בין הפופולריים והמוצלחים בשוק הישראלי, חתולים רבים התמכרו לטעם המשובח והמתכונים הללו עוזרים להם להתמודד עם בעיות רפואיות בהצלחה מרובה ולחיות חיים ארוכים ומלאים.

אנימונדה קרני –  סדרת השימורים המוצלחת ביותר של אנימונדה, פחיות של 200 ו400 גר' לכלבים ולחתולים ממיטב סוגי הבשר, הדגים ומאכלי הים.

מותגים
טעם המזון
מחיר
5165
סוג המזון
סוג התזונה
גודל הגזע
שלב בחיים
משקל
דילוג לתוכן