רויאל קנין- royal canin

רויאל קנין היא חברה צרפתית המתמחה בייצור ושיווק אוכל כלבים ומזון חתולים איכותי. לרואיל קנין שם עולמי ומוניטין מוצלח ומפורסם של שנים ארוכות בתחום ייצור מזון איכותי וטעים לחיות הבית.

הייחוד במזונות של רויאל קנין, הוא התאמה מושלמת ומדוייקת שהם מעניקים לכל סוג של חתול או כלב, תוך כדי התחשבות בגילו, גודלו, והגזע אליו הוא משתייך.

עם מאות נוסחאות מוצלחות בעלות רמת טעימות גבוהה ומרכיבים איכותיים, רויאל קנין מצליחים להתאים לכל כלב וחתול מזון טעים, איכותי, בריא, שדואג שלחיית המחמד שלכם לא יחסר כלום.

חברת רויאל קנין, היא בין החברות היחידות בעולם שמשתמשות במדענים מובילים, רופאים וטרינרים מבריקים ותזונאים המתמחים בתזונת בעלי חיים על מנת לייצר כל נוסחאה בדיוק מושלם תוך כדי תשומת לב רבה לכל הפרטים הקטנים.

האיכות בנוסחאות המזון של רויאל קנין נמדדת לא רק בטעמם האהוב ובאיכות רכיבי המזון. אחד הדברים שעושים את החברה הזאת לכל כך מוצלחת, היא תשומת הלב הרבה שהוא מקדישים לגודל הגרגרים בכל נוסחאה שהם מייצרים. רויאל קנין מצליחים להתאים מזון לכל כלב וחתול על פי גודלם וצורת השיניים שלהם, על מנת שיהיה להם קל ללעוס ולעכל את המזון שיאהבו.

רויאל קנין היא החברה היחידה שמקדישה תשומת לב רבה לגזע הכלב או החתול בעת ייצור המזון. הנוסחאות של רויאל קנין מיוצרות לרוב באופן ספציפי לגזע מסוים, על פי ההעדפות הטעם שלו, גודלו וצרכיו הבריאותיים או רגישיות למזון.

במבט אחד על כלב או חתול שטועם לראשונה מזון של רויאל קנין, ניתן לראות כמה אהבה ותשומת לב משקיעה חברת רויאל קנין בייצור המזון לחיות המחמד שלנו.

להזמנה חייגו :