קולר לחתול מגנט

קולר לחתול מגנט הוא קולר המסייע לחתול להיכנס לדלת הבית מבלי לחכות שיפתחו לו אותה. ישנם חתולים הגדלים בבית, מבלים בחצר בשעות מסוימות, מתחממים בשמש וחוזרים הביתה. בעלי החתולים משאירים לא פעם חלון פתוח על מנת לאפשר לחתול להיכנס חזרה, אך זהו מקור לכניסת חתולים נוספים שיכולים לאיים על הטריטוריה של החתול הגר בבית.

המאמר יפרט כיצד למנוע זאת ולהשתמש בקולר לחתול מגנט.

 

האם מומלץ לתת לחתול לשוטט בחוץ?

החתול הוא חיית בית שאוהבת את הבית ואת בעליו ויתקשה להסתדר מחוץ לבית. ביחד עם זאת מדובר על בעל חיים סקרן שצריך מרחב מחיה גדול המותאם לו. אם מדובר על דירה קטנה ואין לו מרחב, הוא ירצה לצאת החוצה.

ביחד עם זאת, חתולים רבים מתעניינים במה שקורה בחוץ ולא פעם רואים אותם עומדים ליד החלון ומתבוננים בעוברים ושבים. גם כשהחתול מרגיש מאוים ולא טוב לו בבית הוא עלול לברוח. לכן צריך לספק לחתול תנאים טובים ולאפשר לו לחקור את הסביבה החיצונית.

במידה ועוברים לדירה חדשה מומלץ לחכות כחודש עד שהחתול יתרגל לבית החדש שלו ורק אז לתת לו לצאת. עם זאת לא כל החתולים רוצים לצאת ולכן אין להכריח אותם לכך. זו הסיבה שצריך לתת לחתול להחליט לבד ולאפשר לו לצאת באופן עצמאי.

 

כיצד תגרמו לחתול שלכם להיות עצמאי?

בבתים מסוימים מאפשרים לחתול להסתובב בחצר בצורה חופשית ולהיכנס חזרה לאחר שהוא מסיים את עיסוקיו. ניתן להשאיר דלת או חלון פתוח אך לא תמיד מדובר על פתרון יעיל מכיוון שגם חתולי רחוב יכולים לחדור לבית.

הסיבה לכך שחתולים אחרים נכנסים לבית יכולה לנבוע מכך שהחתולים הללו אינם מסורסים. חתולים שאינם מסורסים יסמנו טריטוריה באמצעות שתן דבר שיאיים על החתול שלכם ויגרום לו להיות תוקפני.

ניתן להשאיר לאורחים הלא רצויים מזון חתולים בחצר כדי שלא יכנסו לבית ויריבו עם החתול שלכם אך מדובר על פתרון פחות יעיל. לעומת זאת קולר מגנט לחתול יאפשר לחתול להיות עצמאי וכך תוכלו להשאיר את דלת הבית והחלונות סגורים.

 

היעילות והיתרונות של קולר לחתול מגנט

קולר עם מגנט הוא אחד הפטנטים המאפשרים לחתול לצאת ולהיכנס לבית בחופשיות ומסייע למנוע כניסה של חתולי רחוב לבית. באמצעות התקנת דלת מיוחדת וקולר עם מגנט המותאם לדלת זו, החתול יתנהל בקלות וביעילות בין הבית לחצר.

אפשר להתקין את הדלת על זכוכית וכך גם להשתמש בחלון כאפשרות לכניסה וליציאה של החתול מהבית. מדובר על קולר אלסטי ונוח שבנוי בצורה בטיחותית. ניתן גם לחבר אליו תג עם פרטי הזיהוי של החתול ומספר הטלפון של בעליו.

 

חשיבות הצמדת תג זיהוי לקולר המגנטי

גם אם מדובר על חתול מחונך צריך שתהיה מודעות לסכנות האורבות בחוץ. מעבר לחצר הבית יש כביש עם מכוניות חולפות, עצים רבים שניתן לטפס עליהם, חתולי רחוב ופיתויים נוספים. החתול יכול בקלות ללכת לאיבוד ולכן התג על הקולר המגנטי יהיה פרקטי.

לחתולים יש צורך טבעי לשוטט, לרחרח ולטפס וקשה למנוע זאת מהם. הקולר המגנטי מאפשר להם להשתמש אפילו בדלת מיוחדת המותקנת על דלת הפלדלת של הבית שאותה ניתן לנעול כאשר יוצאים מהבית.

 

התאמת דלת מגנט וקולר מגנט לחתול

לדלת מגנט אותה ניתן להתקין על כל סוגי הדלתות בבית יש קצוות העטופים בחומרים שימנעו כניסה של חרקים, מכרסמים מזיקים, אבק ורוחות. בין אם מדובר על דלת העשויה עץ ובין אם מדובר על דלתות ממתכת או זכוכית ניתן להתאים לכל סוג ולעובי סטנדרטי.

בנוסף, לדלת המגנטית יש 4 מצבי נעילה. החתול יכול להשתמש בה רק כדי להיכנס הביתה או רק כדי לצאת מהבית או לבצע את שתי הפעולות או לבטל את פעולת המגנט ולא לאפשר כניסה ויציאה.

ניתן גם באמצעות סימון מיוחד לדעת האם החתול נמצא בבית או יצא ממנו ולאיזה כיוון הוא פנה. אם מגדלים מספר חתולים ניתן להתאים לכולם קולרים עם מגנטים שיתאימו לאותה הדלת.

ישנן דלתות שמחוברים אליהן שני מגנטים על מנת שיהיו מסיביות יותר וכאלו שמחוברת אליהן רשת נגד יתושים. הדלתות מחוזקות בברגים שמסייעים ליציבות שלהן ולכן הן מבטיחות עמידות לאורך זמן ואפשרות בטוחה לחתול.

 

גישה נוחה לחתול לכל מקום בבית

כאשר מתקינים דלת עם מגנט על כל דלתות פנים בבית החתול יכול לעבור עם הקולר המגנטי למרפסת, למתקן המזון, לשירותים ולצעצועים שלו. חתול הנתקל בדלתות סגורות נלחץ ומגרד עם ציפורניו את הדלת של החדר במיוחד שהוא מחונך וצריך להתפנות.

הקולר המגנטי לא רק שמאפשר את העצמאות של החתול, הוא גם משחרר את הבעלים שלו מהפסקת הפעילות שלו בכל זמן נתון על מנת לשרת את החתול. כלומר, לא מדובר רק על שיטוט חופשי בחוץ, אלא גם על שיטוט בתוך הבית.

להצעת מחיר של קולר מגנטי לחתול צרו קשר עם החנות שלנו.

להזמנה חייגו :