מונג' – Monge

כל אחד מאיתנו שמגדל כלב או חתול בביתו, יעשה כל מה שביכולתו לשמור עליו ולדאוג לו שיהיה בריא ומאושר. הבריאות של חברינו הפרוותיים מתחילה בראש ובראשונה בצלחת שלהם.

חברת מונג' היא חברת הדגל במזון לכלבים ואוכל חתולים איכותי.

מתוך העקרונות הללו, הוקמה חברת מונג' באיטליה אי שם בשנות ה60. מאז הקמתה הספיקה חברת מונג' להפוך לאחד החברות האהובות ונמכרות ביותר בעולם ובאירופה במיוחד.

עם שלל נוסחאות וטעמים שונים, מצליחה חברת מונג' לייצר מזון לחיות מחמד ולהתאימו לכל כלב וחתול באופן מושלם, תוך כדי דאגה לבריאותו, צרכיו התזונתיים, וטעמו האישי.

לחברת מונג' ישנן שלוש סדרות פופולאריות של מזון יבש. כל אחת מהן פותחה בידי וטרינרים מלומדים, מומחי תזונת בעלי חיים ומהנדסי מזון מהטובים באיטליה. כל אחד מסדרות המזון היא מיוחדת במינה ומתאימה לכלבים וחתולים מסוגים וגילאים שונים.

הסדרה הראשונה והמוכרת ביותר של מונג' היא Monge Natural Superpremium. לסדרה זו ישנם שלושה טעמים מרכזיים, והם עוף, כבש וסלמון. הסדרה של הכלבים מחולקת על פי גודלם וגזעם של הכלבים והשוני בין שלל הנוסחאות הוא גודל כופתיות המזון (שמותאמות לגודלו של הכלב), ואחוז החלבון והשומן בכל אחת מהן שמותאם לגילו של הכלב. בסדרה זו אפשר למצוא נוסחאות כמו מיני, מדיום ולארג' (הכוונה לגודל הגזע), וגם מונג' לייט למשל שמתאימה לבעלי חיים שסובלים ממשקל עודף.

סדרה נוספת של מונג' היא Vet solution. סדרה זו מתמחה במזון רפואי המאושר על ידי וטרינרים לטיפול בבעיות בריאותיות שונות אצל כלבים וחתולים. מזונות אלה מספקים פתרון יעיל ומשתלם לכלבים וחתולים הסובלים מבעיות עור, עיכול, כליות ועוד. למרות היותם מזונות רפואיים, מצליחים מזונות אלה לשמור על רמת טעימות גבוהה כך שחיית המחמד שלכן לא תרגיש בהבדל אף לא לרגע.

סדרה חדשה של מנוג' היא סדרת הBwild. סדרה זו היא מיוחדת במינה בכך שמכילה למעלה מ65% בשר טרי עם נעכלות גבוהה, אחוז פחימומות נמוך ופירות וירקות טריים הישר מן השדה. סדרה זו היא מופחתת דגים וסוגי הבשר הינם יוצאי דופן, כמו למשל בשר אייל, חזיר בר ואפילו דגי אנשובי!

בנוסף למזונות היבשים של מונג', חברת מונג' מייצרת גם מזון משומר לכלבים וחתולים התואמים למזון היבש אותם ניתן לתת לחיית המחמד שלכם בתור תוספת לארוחה או בתור צ'ופר טעים ובריא במיוחד.

להזמנה חייגו :